Як вибрати привід.

Приводом вважаються провідні колеса. Автомобілі бувають передньопривідними, задньопривідними і повноприводними. Від того, який привід функціонує на машині, залежить її стійкість на дорозі, маневреність, прохідність. У кожного виду приводу є свої плюси і мінуси.
Інструкція
1
Передній привід - один з найпоширеніших. Він дуже функціональний і зручний, адже провідні в ньому передні колеса. Такий привід зручний взимку, коли потрібно вилізти із замету, що при передніх тягнуть колесах зручніше. На слизькій дорозі центр ваги автомобіля при такому приводі простіше змістити вперед, щоб уникнути зносу передньої частини.
2
Задній привід менш функціональний взимку. Зате в інші пори року машина більш керована і в ній комфортно пересуватися. При задньому приводі відсутня віддача на рульове управління, тому в салоні тихіше. При різкому розгоні машина як-би присідає вниз, навантажується задня вісь. При провідних задніх колесах таке навантаження буде мінімальна і ніяк не відіб'ється на стійкості автомобіля. Тому задній привід є у багатьох спортивних машин і автомобілів бізнес-класу - Merсedes, BMW та інших.
3
Повний привід (4 * 4) - все колеса ведучі. Такий привід є у більшості позашляховиків, кросоверів, мінівенів. Повний привід дає автомобілю більше керованості, маневреності навіть на слизькій дорозі. А найголовнішим плюсом повнопривідних машин є відмінна прохідність. На такому автомобілі не страшно застрягти в заметі або бруду - коли всі колеса крутяться, легше вибратися. Повний привід буває постійним і підключається, причому як ручним чином, так і електронікою автомобіля.
4
При покупці машини вибір приводу ґрунтується на те, в яких умовах експлуатуватиметься автомобіль і для яких цілей. Суто міська машина може цілком обійтися без повного приводу, тим більше що він більш марнотратний в плані споживаного бензину. Якщо вас чекають часті заміські поїздки або ви любитель екстриму, то тут вибір на користь повнопривідного авто очевидний. Задній привід підійде любителям комфортної м'якої їзди, які тишу в салоні цінують більше, ніж можливості прохідності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9nr5Hrry31U