Як обробити укіс самому. Як зробити відкоси в дачному будинку.

Оздобленням укосів займаються після того, як була проведена установка пластикових або дерев'яних євровікон. Якщо ви встановили нове сучасне евроокно, то і укоси повинні бути бездоганні. В результаті все це повинно радувати око.
Інструкція
1
Оздоблення укосів проводиться тоді, коли відбувається деформація існуючих укосів після демонтажу старих віконних блоків. Оздоблення укосів повинно проводитися якісно. Також велику роль в цій справі відіграють самі матеріали. Хороші укоси не промерзають, що не промокають, не тріскаються і не відшаровуються.
2
Щоб цього не сталося, потрібно правильно попрацювати над підготовкою отвору. Очистіть його від старої штукатурки і утеплите мінватою. Для утеплення добре підходить також пенофолом і монтажна піна. Обробка зовнішніх укосів виконується поліуретанової саморозширювальні ущільнювальної стрічкою - ПСУЛ. Внутрішній укіс можна оброблятися двома варіантами: обштукатурюванням і обробкою пластиком.
3
Найпростішим і економічним варіантом обробки укосу є оштукатурювання, однак цей спосіб рідко застосовують через його недоліків. Звичайна штукатурка має високі теплоізоляційні властивості. Тепло не доходить до отвору і він переохолоджується в зимовий час. Також переохолоджується сам склопакет. Все це призводить до утворення конденсату. На ринку досить багато різних теплоізоляційних штукатурок. Вони теж мають багато недоліків. Справа в тому, що через деякий час відбувається розтріскування поверхонь. Відбувається це через нерівномірність внутрішніх напружень.
4
Укоси краще не шпаклювати, так як на таку обробку піде досить багато часу. Також в зоні примикання укосу може з'явитися тріщина, яку ніяким чином не вийде замазати і зафарбувати. Тріщина буде постійно з'являтися.
5
Якщо ви вирішили виконати обробку пластиком, то це заняття займе у вас не більше 3 годин. Після обробки потрібно буде залишити близько доби на завершальну подсушку. Оздоблення можна виконуватися сендвіч-панелями. Вони являють собою два листа пластика, між якими знаходиться пінополіуретан. Така панель підходить для укосів шириною більше 250 мм. Панель зі спіненого ПВХ використовуються для укосів шириною менше 250 мм.