Як розпізнати, що в тебе глисти. Як розпізнати, що у человака глисти.

Захворювання людини, тварин і рослин, що викликаються паразитують черв'яками (глистами), називаються гельмінтозами. Прийнято вважати, що глисти - це хвороба брудних рук, однак гельмінтози схильні навіть охайні люди, що потрапили в зону зараження (неякісна їжа в місцях громадського харчування і т.д.). Через здатність гельмінтів локалізуватися в різних органах і тканинах, гельмінтоз може протікати під виглядом іншого захворювання, лікування якого може роками не давати результат до усунення основної причини.
Інструкція
1
- Часті проноси, запори, спастичний біль в животі, нудота, іноді блювота, можуть бути при глистах, паразитуючих в кишечнику; - Желтушность шкіри, набряки, болі в правому підребер'ї можуть бути при глистах, що паразитують у печінці; - Тривалий кашель, хронічний нежить, запалення легенів і бронхів, астма можуть бути через глистів, паразитують у легенях; - Кропив'янка, дрібна висипка, алергії різної етіології також можуть бути по причині глистной інвазії; - Головні болі, розлад пам'яті, руху і чутливості може бути через ураження мозку деякими видами глистів.
2
Основною їжею паразитів є їжа (іноді кров) людини. А її достатнє надходження є найсприятливішою для них середовищем проживання і розмноження. Споживання ними всіх корисних речовин веде до дефіциту необхідних нутрієнтів в організмі людини. Саме тому втрата ваги, не пов'язана з дієтою або недостатнім споживанням їжі, може бути ознакою гельминтоза.
3
Продукти життєдіяльності паразитів достатньо отруйні і можуть викликати отруєння організму, яке проявляється у вигляді травних і нервових розладів. Дратівливість, апатія, порушення сну, постійне запаморочення, головні болі, загальне нездужання, м'язові болі також можуть бути через систематичне отруєння організму.
4
Частою причиною низького гемоглобіну є глистная інвазія - аскаридоз. Аскариди відносяться до кровосисних круглим хробакам, що мешкають в тонкому кишечнику. Крім цього, проходячи свій цикл розвитку, аскариди на личинкової стадії здатні вражати легені і бронхи.
5
Токсини, що виробляються паразитами, здатні накопичуватися в тканинах. З часом це може привести до зміни в тканинах, різним ущільнень і новоутворенням, які в подальшому можуть придбати злоякісну форму. Наукові дослідження встановили прямий зв'язок онкозахворювань з паразитуванням в організмі глистів.
6
Лікування гельмінтозів проводиться на підставі лабораторних та інших діагностичних даних. Деякі види паразитів вимагають оперативного лікування. Основна профілактика гельмінтозу направлена на дотримання правил особистої гігієни, вживання якісної їжі і води, регулярне лікування та профілактику гельмінтів у домашніх тварин.