Як зважитися на вчинок.

Іноді, дуже багато залежить від одного-єдиного дії. У цей момент ви чітко розумієте, наскільки багато залежить від однієї правильної рішення, ви повною мірою відчуваєте відповідальність за подальше. І саме ця відповідальність тисне на вас, породжуючи страх провалу та інші негативні емоції. Зважитися на вчинок стає неможливо.
Інструкція
1
Щоб побороти нерішучість, насамперед, запам'ятайте: емоції - ваш головний ворог. Емоції і логічне мислення не можуть існувати разом, при змішанні виходить хаос, тому як логіка заснована на фактах, а емоції на візуалізіруемих думках. Відокремлюйте емоції від логіки і керуйтеся виключно логічним мисленням на етапі підготовки.
2
Розділяйте два етапи - підготовка і дію. На етапі підготовки ви повинні максимально прорахувати всі можливі наслідки від того чи іншого вчинку, причому ви повинні керуватися виключно логікою, як було описано в попередньому кроці. Найкращий варіант - викласти все письмово.
3
Другий етап - дія. Ви вибрали найкращий варіант, і з того часу, як ви це зробили, ви забули всі інші. Більше не існує «якщо», є тільки ідеальне проходження всім пунктам, які повинні бути виконані. Вимкніть внутрішній діалог, вас не повинні мучити думки і сумніви. Здійсніть дію, і тільки після того, як ви успішно здійснили цей крок, оцініть отриманий результат.
Корисна порада
Відробіть цей механізм на швидкість для того, щоб бути в змозі використати його протягом двох-трьох секунд, адже часу на прийняття рішення практично немає.