Як зайти в систему без пароля. зайти користувачем без пароля.

Пароль Windows створений розробниками для безпеки і збереження конфіденційної інформації. Якщо ви забули пароль Windows або не можете скористатися паролем, оскільки закінчився термін його дії, то увійти в систему ви можете тільки після видалення пароля.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер;
  • операційна система Windows
Інструкція
1
Зайдіть в систему під ім'ям адміністратора і видаліть пароль. Для цього перезавантажте комп'ютер, після чого двічі наберіть комбінацію клавіш CTRL + ALT + DELETE. Введіть ім'я користувача, що володіє правами адміністратора. Можливо замість імені в поле «Ім'я користувача» потрібно ввести слово «Адміністратор», поле «Пароль» залиште порожнім і натисніть "ОК".
2
Лівою кнопкою миші клікніть по кнопці «Пуск» в рядку стану. Виберіть пункт «Виконати». У вікні наберіть команду control userpasswords2 і натисніть "ОК". Перейдіть на вкладку «Користувачі», клікніть на імені облікового запису, чий пароль ви хочете видалити, потім клікніть в поле «Зміна пароля». У діалоговому вікні «Зміна пароля» пропишіть новий пароль в поле «Новий пароль», далі повторіть пароль в поле «Підтвердження», після чого натисніть кнопку «ОК». Перезавантажте комп'ютер і увійдіть в систему під новим паролем. Запишіть пароль на паперовому носії інформації і зберігайте в місці, недоступному для сторонніх.
3
Скориставшись дискетою (диском) для видалення пароля, також можна зайти в систему без пароля. Для цього перезавантажте комп'ютер, в поле «Ім'я користувача» введіть ім'я того користувача, чий пароль забутий і натисніть "ОК". У який з'явився повідомленні «Забули пароль?» Введіть пароль і натисніть «Використовувати диск скидання пароля». Таким чином, запуститься майстер видалення паролів.
4
У вікні «Майстер видалення паролів» натисніть «Далі», вставте диск (дискету) для видалення пароля і знову натисніть «Далі». У який з'явився поле «Введіть новий пароль" впишіть новий пароль і в нижчестоящої рядку ще раз напишіть новий пароль для підтвердження. Далі в поле «Введіть підказку для нового пароля» введіть підказку і натисніть «Далі». У новому вікні клікніть «Готово», і увійдіть в систему Windows.
5
Якщо ваші дії не мали успіху, переустановите операційну систему Windows. Для переустановки ОС краще зверніться до фахівця.