Як розвивати і поліпшити свою пам'ять.

Гарна пам'ять , організованість і успішність - логічні ланки одного ланцюга. Для того щоб домогтися високих результатів, та й попросту в повсякденному житті, найчастіше необхідно тримати в голові безліч речей відразу. Як результат, деякі з них забуваються - і добре, якщо це малозначні речі, адже буває, що забуваються такі важливі події, як дні народження, заходи і просто пам'ятні дати.
Інструкція
1
Перш за все, зверніть увагу на свій раціон. У ньому має міститися якомога більше продуктів, що містять цільнозернові компоненти. Це різні крупи, пластівці, пшеничні висівки, а також хліб грубого помелу. Також по максимуму вживайте вітаміни Е - горіхи, зелені листові овочі, насіння і коричневий рис, С - чорниця і чорна смородина і жирну рибу, таку, як сьомга і палтус.
2
Розвиток пам'яті - це постійні вправи, які тренують швидкість і якість засвоюваній інформації. Читайте на швидкість вголос невеликі абзаци тексту, після чого переказуйте їх на пам'ять . Використовуйте вправи з аудіо файлами і картинками, в залежності від того, до якого типу ви ставитеся - аудиальному, візуальному або кинестетическому. Також, в залежності від свого типу сприйняття, візуалізують необхідну інформацію, або представляйте звуки, які з нею асоціюються або відчуття, які вона у вас викликає.
3
Щоденна практика не повинна закінчуватися на вправах. Запам'ятовуйте найдрібніші подробиці. Приміром, намагайтеся запам'ятати номери автотранспорту, який бачите в автомобільному потоці, або деталі одягу ваших колег. Пам'ятайте про те, що чим частіше ви практикуєтеся, тим посилення ваш мозок працює і, відповідно, тим краще стає ваша пам'ять .