Як побудувати сауну своїми руками.

Багато людей мріють про домашній сауні. Її цілком реально зробити самостійно. Сауна представлятиме собою дерев'яну кабіну, яка обігрівається піччю. У домашній сауні можна паритися як вологим, так і сухим паром.
Інструкція
1
Більшість домашніх саун виготовляються з хвойних і листяних порід дерев. Для того щоб побудувати міні- сауну , потрібно використовувати тільки матеріали високої якості, які пройшли спеціальну обробку. Обробку роблять для того, щоб вологість дерева знизити до мінімуму. Для домашньої сауни найкраще підходить висушена деревина, яка має показник вологості не більше 8%. Внутрішня поверхня обов'язково потребує відшліфовування. Щоб деревина зберігала свої первинні властивості необхідно її просочувати спеціальними маслами.
2
Будь-яка сауна повинна розслабляти людини, коли він знаходиться в парній. Це особливо важливо. Для цієї мети парна повинна бути зроблена з порід дерев, які енергоотріцательни або нейтральні. Такими породами є липа, абаші і осика.
3
Максимально корисною серед всіх є осика. Вона має яскраво виражені позитивні властивості. Варто відзначити, у осики мається такий енергообмін, який здатний не давати розвиватися бактеріям. Якщо добре підібрати осику, то вона навряд чи поступиться абаші за якістю. Лава, зроблена з абаші, при 100 градусної температурі буде ледь теплою.
4
Перед тим, як зайнятися обробкою сауни, потрібно накреслити план. Він буде потрібно для правильного розташування, а також оформлення інтер'єру. Після того, як план готовий, виконуємо обробку стін і стелі під дерево. На завершення потрібно встановити всі предмети і провести комунікації. Сауна готова. Ваші гості будуть приємно здивовані.