Як поставити анімацію на робочий стіл. Анімації на робочий стіл комп'ютера.

Операційна система Windows містить функцію, що дозволяє автоматично міняти шпалери робочого столу. Коли вперше користувачі побачили такі змінюють одне одного картинки на робочому столі - це було дивним видовищем. А в даний час цим вже нікого не дивується. Кроком вперед є установка не статичною картинки в якості шпалер, а додавання анімації на робочий стіл. Таке анімоване зображення не вимагає великих ресурсів і може бути відключено або включено.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Правою клавішею миші клацніть по робочому столу і в меню виберіть рядок «Властивості». Перейдіть на закладку «Робочий стіл». В цьому вікні натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу». Потім у вікні з назвою «Елементи робочого столу» перейдіть на закладку «Веб» і натисніть на кнопку «Створити». У новому діалоговому вікні з назвою «Новий елемент робочого стола» клікніть по кнопці «Обзор».
2
Після того як ви знайдете файл, який буде розміщений на робочому столі, натисніть «ОК» (кілька разів). Коли анімаційна картинка з'явиться на робочому столі комп'ютера, клікніть по ній лівою клавішею миші і утримуючи, перемістіть її в потрібне положення.
3
Для схоронності анімації при кожному включенні комп'ютера необхідно натиснути правою клавішею мишки по робочому столу і вибрати рядок «Властивості». Далі перейдіть на закладку «Робочий стіл». В цьому діалоговому вікні натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу». У вікні з назвою «Елементи робочого столу» зайдіть на закладку «Веб» і поставте галочку біля рядка «Закріпити елементи робочого столу».
Корисна порада
Для видалення анімації пройдіть шлях, вказаний в кроці 3 до закладки «Веб» і натисніть кнопку «Видалити».