Як відправити голоси одному.

Стрімкий розвиток інтернету неможливо зупинити. Поява різних соціальних мереж робить життя користувачів не тільки розважальною, але і практичною. Голоси , як нова валюта, добре себе зарекомендувала. З їх допомогою можна купувати товари й послуги не тільки в соціальній мережі, а й за її межами. Також є можливість передачі голосів своїм друзям і знайомим.
Інструкція
1
Передача голосів - процес нескладний. Для цього потрібно мати на рахунку деяка кількість голосів. Після цього зайдіть на сторінку, яка відповідає за операції, що проводяться з голосами. На цій сторінці ви можете поповнити рахунок, зробити покупки, перевірити баланс і передати валюту другу.
2
У вкладці «Інформація про рахунок» ви можете переглянути всі операції, що проводяться вами. Виберете цю вкладку. Перед вами буде відображатися вищеописані операції. Також є спеціальна форма для відправки голосів. Натисніть на цю форму.
3
В даній формі є три поля. В поле «Одержувач» ви зможете вибрати свого друга, якому необхідно відправити голоси. Наступне поле призначене для вибору кількості голосів. В останньому полі можна написати повідомлення користувачу. Після того як ви закінчите заповнення форми, натисніть «Передати голоси».