Як створити Яндекс гаманець в Інтернеті. Як створити інтернет гаманець.

З кожним роком інтернет-гроші отримують в нашій країні все велике поширення. Всупереч усталеному думку, ними можна розплачуватися не тільки в невеликих інтернет-магазинчиках, продають сувеніри. Сьогодні за електронні гроші можна набувати практично будь-які товари, включаючи продукти харчування.

Для чого потрібен Яндекс гаманець? Існує безліч різновидів електронних грошей. У нашій країні одними з найпопулярніших вважаються так звані Яндекс.Деньги. Як можна здогадатися з їхньої назви, вони емітуються компанією Яндекс. Яндекс.Деньги зберігаються на захищеному рахунку, який називається електронний гаманець. Створити Яндекс гаманець зовсім нескладно. Для цього вам необхідно скачати дистрибутив спеціальної програми і встановити її на своєму комп'ютері.

Щоб створити Яндекс.Гаманець, чітко дотримуйтесь інструкції

Звертаємо вашу увагу: скачувати дистрибутив програми установки електронного кошелка рекомендується тільки з офіційного сайту Яндекс.Деньги! Категорично не можна робити цього з будь-яких сторонніх ресурсів. Це пов'язано з тим, що подібні дистрибутиви можуть становити небезпеку для комп'ютера. Щоб створити Яндекс гаманець, клікайте два рази по викачаного дистрибутива. При цьому автоматично запуститься майстер установки, який допоможе вам інсталювати Яндекс гаманець.

Зробити Яндекс гаманець можна за кілька хвилин!

На самому початку інсталяції вам буде запропоновано прийняти умови ліцензійної угоди. Далі чітко дотримуйтесь інструкцій майстра установки, натискаючи на кнопки Далі. Щоб завершити установку і зробити Яндекс гаманець натисніть кнопку Готово. Безпосередньо під час установки гаманця в платіжній системі Яндекс.Деньги буде автоматично відкрито пов'язаний з ним рахунок. Ви зможете поповнити гаманець через Інтернет або касу банку, перерахувавши на нього необхідні кошти. Після цього ви отримаєте можливість здійснювати будь-які покупки, перераховувати Яндекс.Деньги іншим людям. Також дана платіжна система передбачає виведення грошей на особисті рахунки й пластикові картки.