Як зробити цегла будинку.

Цегла широко використовують в самих різних будівельних проектах. Без цегли не обходиться практично жодне будівництво. В даній статті розказано, як правильно зробити цегла своїми руками.
Інструкція
1
Для початку потрібно розповісти про глину. Саме вона використовується при виготовленні цегли. Глину можна придбати або ж добути вручну. Для цього потрібно тільки знайти землю, яка в дощову погоду легко перетворюється в червонувату бруд.
2
Глину необхідно змішати з водою. В дану суміш додати солому. На кожні п'ять жмень глини та ґрунту вистачить одного пучка соломи. Солома повинна бути заздалегідь подрібнена. Якщо солома має грудки, то цегла вийде слабкий.
3
Далі потрібно в отриману суміш додати ще декілька чашок води. Робити це необхідно одночасно. За допомогою лопати перемішати вміст. Іноді люди використовують для цього спеціально вириті ями в землі, в яких і здійснюють перемішування.
4
Після цього можна зайнятися відливом цегли. Форму потрібно заповнити отриманою сумішшю. Добре збовтати і перемішувати вміст форми. Вершину цегли необхідно вирівняти, а потім розмістити прес-форму під ультрафіолетовими променями сонця. Таким чином, буде здійснюватися просушка. Обов'язково потрібно врахувати ймовірність опадів, якщо піде дощ, то цегла буде зіпсований. Для того, щоб цегла остаточно висох, необхідно покласти його в сухе тінисте місце. Процес затвердіння триватиме близько тижня.
5
Для того, щоб зробити обпалений цегла, знадобиться спеціальна цегляна піч. Сенс її роботи дуже простий. Добре висушені цеглини звільняють від форми та розміщують в печі. Обпалення виробляється половину дня. Температура в печі - більше 1000 градусів. Із цегли при такій температурі витягується вся волога. Відбувається поява нових мінералів і кристалів. Ці мінерали знаходяться в самому цеглі і роблять його міцніше.
Сьогодні при виробництві будівельних робіт широко застосовуються матеріали з залізобетону. Однак здавна в сільській місцевості були в ходу будівлі з екологічно чистих місцевих матеріалів. До них відноситься і будівельний цегла , який можна виготовити своїми руками. Такий матеріал може бути використаний при зведенні дачного будиночка, гаража, господарських будівель. Корисними будуть знання про виробництво цегла а для підприємців, які планують освоїти виробництво будматеріалів.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб виготовлення цегла а - безобжіговиє пресування. Перевага його в тому, що він є екологічно чистим і нешкідливим. Крім цегла а, пресуванням без випалу можна зробити черепицю, бруківку, плитку для облицювання поверхонь.
2
Для якісного виготовлення цегла а шляхом безвипалювального пресування вимагається забезпечити низький вміст вологи і значне попереднє обтискання матеріалу.
3
Процес висушування цегла а триває близько тижня, при цьому готовий виріб має здатність до самопрогріву, тому в деяких випадках цегла готовий до використання в кладці вже через один- два дні. В якості в'яжучих матеріалів використовується цемент або вапно.
4
Кількість води має бути достатнім для забезпечення міцності цегла а. Вологість суміші визначається стисненням її в кулаці. Вона повинна скочуватися в грудки, але рук не бруднити. При використанні для виготовлення цегла а грунтів з великим вмістом глини в суміш додають золу або пісок.
5
Для випробування грунту візьміть відро без денця і помістіть його на рівну поверхню. Грунт слід насипати у відро декількома шарами, кожен шар попередньо трамбуется. Заповнену відро перевертають на рівну поверхню. Якщо витриманий таким чином протягом десяти діб конус не розіб'ється, впавши з висоти одного метра, то грунт слід визнати хорошим.
6
Поява тріщин на такому зразку свідчить про жирності грунту, а розсипання грунту говорить про те, що він худий. До жирного грунту для коригування додають золу, стружку або шлак. Худий грунт збагачують глиною. Теплопровідність грунту знижується додаванням волокнистих добавок.
7
Суміш доводиться до тістоподібного стану і укладається у форми. Консистенція повинна бути такою, щоб форма опалубки зберігалася. Найпоширеніший метод сушки - природний. За відповідних погодних умовах тривалість сушки складає від одного тижня до місяця. Кращі умови для сушки - протяг при наявності покрівлі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lz89RW1W_50