Як розвинути навички спілкування. Як розвинути навик комунікабельності.

Уміння спілкуватися - навик, корисність якого неможливо переоцінити. Умілий комунікатор зможе з легкістю завести розмову, налагодити потрібні зв'язки і домогтися свого від співрозмовника. Уміння переконувати, яке приходить з майстерністю спілкування , часом життєво необхідно, особливо коли потрібно довести свою точку зору і добитися результату, який ви бажаєте отримати.
Інструкція
1
Основною метою комфортного спілкування є створення довірчих відносин, в яких обидва співрозмовника довіряють один одному. Припустимо, за замовчуванням, ви відкриті для діалогу. Але співрозмовник чомусь вичікує і більше схильний до закритих фразам і жестам. Згадайте, як ви спілкуєтеся з друзями - ви практично не думаєте над тим, як і що говорити, ваші емоції позитивні, а слова буквально чіпляються один за одного, не затримуючись в голові. Саме так вам варто себе вести для того, щоб успішно спілкуватися.
2
Для того щоб не було роздумів на тему того, що сказати, відключіть внутрішній діалог. Не думайте над тим, що сказати, а в своїх словах спирайтеся на слова співрозмовника. Поставте його в центр діалогу, висловлюйте щирий і непідробний інтерес до того, що він говорить. Для відключення внутрішнього діалогу практикуйте читання вголос, а також усний виклад всіх думок, які приходять вам в голову. Робіть це в повній самоті, без стороннього втручання.
3
Для того щоб відтворити позитивне, довірче стан усередині себе і перенести його на співрозмовника, використовуйте підстроювання. Непомітно синхронізуйте свій подих з диханням співрозмовника і прийміть схожу позу. Після цього використовуйте якір - фіксацію психологічного стану на фізичному впливі. Підготуйте його заздалегідь, наприклад, подумки відтворіть стан абсолютної радості і зафіксуйте його сильним стисненням зап'ястя. Після того як ви використовуєте якір, штучно підтримуйте цей стан як можна довше, для того, щоб його перейняв ваш співрозмовник.
4
Практикуйте спілкування такого роду якнайчастіше. Почніть зі своїх знайомих і родичів, поступово пробуйте з малознайомими і незнайомими людьми. Відстежуйте результат і виправляйте помилки, які ви допустили. Пам'ятайте, що знання теорії мало що значить без практики, тому тренуйтеся якомога частіше, щоб в потрібній ситуації ви могли з легкістю використовувати це вміння.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hcILCCmHrVs