Як зробити зябра в капоті.

Багато автовласників тюнингуют свій транспортний засіб, встановлюючи так звані « зябра » в кришці капота. Вони можуть знадобитися для того, щоб наситити підкапотний простір великою кількістю повітря для кращого наддуву за допомогою повітряних потоків у автомобілів з турбованим двигуном. Також « зябра » виконують функцію охолодження двигуна і забезпечення відтоку гарячого повітря.
Вам знадобиться
  • Маркер, болгарка, поліефірна шпаклівка, наждачний папір, вода
Інструкція
1
Перш ніж встановлювати « зябра », визначте, які краще встановити на конструкцію вашого авто. Для турбірованих двигунів підійде функція припливу повітря, для атмосферного - відтоку.
2
Вирішіть, чого ви хочете домогтися таким тюнінгом, як установка «зябер». Для кожної функції свої варіанти. Якщо ви хочете забезпечити відтік гарячого повітря, то зябра необхідно встановлювати за напрямком до лобового скла. Для насичення підкапотного простору їх потрібно направляти до переднього бамперу. Деякі « зябра » можуть зробити ваш автомобіль індивідуальним і неповторним. Для їх виготовлення вам знадобляться: маркер, болгарка, поліефірна шпаклівка, наждачний папір і вода.
3
Намалюйте маркером форму майбутніх отворів. Намагайтеся малювати так, щоб контур не проходив по ребрах жорсткості. Така обережність необхідна для виключення розпилу.
4
Після того як ви відзначили місця розрізу, починайте пиляти болгаркою, дотримуючись техніки безпеки та індивідуального захисту. Зробивши надрізи під « зябра », відгинайте залізо від площини капота не більше ніж на 7 сантиметрів, потім зробіть обтічну форму отворів за допомогою поліефірної шпаклівки. Вона необхідна для підтримки відігнутих деталей.
5
Зачистіть місця накладення шпаклівки до рівномірного нанесення за допомогою наждачного паперу, змоченою у воді. Після виконаної роботи відправляйте капот на фарбування професіоналам. Після закінчення всіх робіт свіжовиготовленого « зябра » будуть радувати ваше око, відрізняючи ваше авто від інших транспортних засобів.
Зверніть увагу
Як Ви могли вже здогадатися, зябра виконують роль елемента зовнішнього тюнінгу автомобіля. Не обов'язково мати отвори в капоті, а досить купити накладку на капот "Зябра" (ціна пластмаски близько 150р) і приліпити в відповідне місце. Все, тепер Ваш гоночний болід безпосередньо пов'язаний з водною стихією
Корисна порада
Виготовлення "зябер" в крилах і капотах. До нас надходить величезна кількість дзвінків з приводу виготовлення. Врізні зябра в крила можуть бути як одинарними, так і подвійними. і потрійними. Тепер розглянемо "зябра" готові. Як правило, використовуються. "Зябра" від BMW Z3 або BMW M-series. Врізка жабер BMW М3 або М5.