Як розбити файл на дві частини.

Досить часто користувачі ПК стикаються з проблемою, пов'язаною з передачею файлів з одного комп'ютера на інший через знімні носії або через завантаження даних на хостинг. До таких проблем відносяться обмежений обсяг пам'яті портативних пристроїв або неякісна зв'язок на шляху ПК - сервер. В таких ситуаціях оптимальним рішенням є розбиття великого файлу на два (або більше) дрібних файлу.
Вам знадобиться
  • "WinRAR", "Total Commander", "VirtualDub" (щось одне).
Інструкція
1
Одне з кращих і найбільш простих рішень розбити файл і створити двотомний (багатотомний) архів - користування програмою WinRAR. Наведіть курсор миші на вихідний файл і натисніть праву кнопку. В меню виберіть пункт: "Додати в архів", а потім у вікні у вкладці "Загальні" вкажіть необхідний розмір файлів з підміню "Розбити файл». Потім натисніть кнопку "ОК", після чого буде створено кілька архівних файлів . Для розпакування частин файлів необхідно створити для них папку і перемістити їх туди для подальшого разархивирования.
2
Аналогічне "розбиття" файлу здійснюється і програмою "Total Commander". Для проведення даної операції потрібно перейти в пункт меню "Файл", що знаходиться у верхній частині програми, поставити відмітку "Розділити файл", в діалоговому вікні вказати розміри нових файлів і вказати місце для їх збереження. Після натискання кнопки "OK" ви отримаєте папку з великою кількістю архівних частин вихідного файлу.
3
Файл AVI - один з найбільш поширених форматів відео. Будь-які відео файли досить великі, тому їх часто доводиться ділити на дві (або більше) частини. Для цієї процедури спеціально створена програма під назвою "VirtualDub". Щоб розділити файл, запустіть програму, в двох нижніх «віконцях» вкажіть бажаний розмір кожного фрагмента файлу. Потім натисніть на вкладку "Відео" і відзначте пункт "Прямопотоковое копіювання". Збереження необхідно зробити, як сегментований файл AVI. Отриманим частинам рекомендується присвоїти зрозумілі імена, яке допоможуть легко об'єднати файли в єдиний блок.
Корисна порада
Крім того, типове "розбиття" файлу виробляє програма Splitter.