Як рекламувати в інтернеті.

Щоб рекламувати товар чи послугу в інтернеті , перш за все слід вивчити ресурси, цікаві вашої цільової групі. Посилання з сайтів суміжній тематики, у яких зручна навігація і хороша інформаційна наповненість, забезпечують ресурсу достатню відвідуваність. Саме такі сайти вам повинні бути цікаві для розміщення реклами в інтернеті .
Вам знадобиться
  • інтернет, комп'ютер, рекламна кампанія
Інструкція
1
Розробіть рекламну стратегію, для чого окресліть перелік основних конкурентних переваг товару, що просувається. Визначтеся з аудиторією і кругом її інтересів. Дайте відповідь для себе, на які ресурси ходять ваші споживачі, за якими ключовими словами їх знаходять, скільки там проводять часу, і яка глибина перегляду сайту. Статистичні дані можна запросити у потенційних рекламодавців. Складіть бюджет.
2
Запросіть інформацію щодо технічних вимог до матеріалів. Напишіть текстовий інформаційний блок, якщо збираєтеся рекламуватися за допомогою статейних матеріалів. Створіть графічні елементи і з'єднайте їх в банер, якщо вважаєте за краще графічну рекламу в інтернеті . Додатково в першому випадку введіть в текстовий масив цікавлять вас ключові слова. У другому - придумайте слоган або якийсь інший дієвий рекламний посил. Іноді доцільно заінтригувати потенційних покупців, ніж викласти все як є. В інших випадках варто віддати перевагу стислості і конкретики.
3
Вирішіть, куди буде вести ваш банер. В ідеалі це має бути сайт компанії. В крайньому випадку, зробіть сторіночки в соціальних мережах. При серйозному просуванні перший варіант краще, так як на сьогоднішній день практично не залишилося хоч скільки-небудь значущих підприємств, що не мають віртуального представництва.
4
Уникайте баннерообмінних мереж (так званих «вертушок»), реклама в них коштує значно дешевше, ніж при договорі з власником цікавого для вас ресурсу, але вибірка сайтів, часто, сумнівна. Може трапитися, що гроші виявляться викинутими марно.
5
Високий відсоток відгуків дає контекстна реклама. Майже всі великі пошукові системи мають відповідні служби, наприклад, «Бігун», «Яндекс Директ» і т.д. Розміщуючи контентную інтернет-рекламу за допомогою даних систем, ви платите тільки за клік, тобто, цільових відвідувачів, яких чимось зацікавило вашу пропозицію.
6
Шукайте варіанти бартерної реклами. Можливо, ви зможете домовитися з ресурсами аналогічної тематики, розрахованими на ту ж аудиторію, і вам вдасться обмінятися банерами. Також бартерну рекламу можна пропонувати компаніям, зацікавленим у вашій продукції. Чим більше в інтернеті буде посилальної маси, провідною до вас на ресурс, тим вище стане його ранжування в пошуковій видачі.
Зверніть увагу
Вибираючи сайти, на яких будете розміщувати рекламу, беріть до уваги геотаргетинг. Якщо ваша аудиторія локальна і обмежена в межах одного міста, відвідувачі з інших міст будуть вам не цікаві.
Корисна порада
Розміщуючи рекламу в інтернеті, уважно стежте, щоб відвідуваність ресурсу не була сфальсифікована.