Як зробити довгу аватарку.

Все частіше творці соціальних мереж і не тільки розширюють свої можливості, додаючи нові функції. Одна з них - додавання високоразмерного аватара на свою сторінку. І тут ребром встає питання, як зробити собі довгий аватар.
Інструкція
1
Тут є три основні способи здійснення даного завдання: - Збільшити масштаб стандартного аватара до максимально можливого, надавши йому ще більш значний від.- Розмножити аватар стільки раз, скільки потрібно для того, щоб він став довгим (у середньому 2- 3), також можна дзеркально відобразити його.- Зробити фотографію високого дозволу і обрізати її по ширині, отже, залишиться тільки довжина (переконайтеся, що ви влазить в кадр, це важливо).
2
Не потрібно розтягувати аватар тільки по довжині, так як ваше обличчя буде виглядати на ньому не зовсім красиво, потрібно збільшити загальний масштаб.
3
Якщо ж аватар не представляє собою вашої особистої фотографії, то ви просто можете завантажити відповідний екземпляр на спеціальних сайтах, яких на просторах інтернету дуже багато.
4
Дозволи довгих аватарів можуть бути різними, наприклад, 200х800. Перша цифра означає ширину, друга відповідно висоту. Враховуйте даний факт при пошуку підходящої картинки.
5
Існують також спеціальні сайти, які генерують для вас аватари по вашим запитам, але всі вони дуже одноманітні. Як ви вже встигли переконатися, створювати довгі аватарки для своєї сторінки в інтернеті дуже легко і просто.
Щоб збільшити вихідний розмір аватарки, вам може знадобитися графічний редактор. Найкращим варіантом редагування зображення стане його правка в програмі Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Щоб приступити до редагування зображення, спочатку вам потрібно відкрити його в фотошопі. Клікніть по зображенню правою кнопкою мишки і наведіть курсор на "Відкрити за допомогою». Якщо у вікні відсутній варіант відкриття файлу через фотошоп, клікніть по меню «Відкрити за допомогою» і за допомогою опції «Обзор» знайдіть програму в загальному списку. Також ви можете відкрити зображення через запущений фотошоп. Для цього в опції «Файл» виберіть меню "Відкрити" і відкрийте потрібне зображення.
2
Щоб задати для зображення конкретний розмір, вам потрібно поступити таким чином. На верхній панелі інструментів програми натисніть на меню «Зображення». Тут ви побачите опцію «Змінити розмір». Клацніть по ній і задайте потрібні параметри зображення. Зверніть увагу, якщо ви бажаєте зберегти коректність відображення картинки при її збільшенні, при зміні розміру зображення поставте галочку напроти пункту «Зберігати пропорції» і лише після цього задавайте потрібні для вас значення. Якщо ж ви не зробите цього, зображення буде спотворено (при зміні його висоти, ширина буде залишатися незмінною, внаслідок чого картинка буде розтягнутої).
3
Після того, як ви внесли потрібні правки в зображення, вам потрібно зберегти зображення. Натисніть меню «Файл» і виберіть пункт "Зберегти як". Тут задайте картинці потрібне ім'я і формат, після чого, натисніть кнопку «ОК». Тепер розмір аватарки буде змінений.