Як зробити піраміду.

У багатьох виникає питання - як зробити піраміду з паперу?

Причин створити піраміду будинку з паперу досить багато. По-перше, це досить гарне й оригінальне рішення для декору квартири, особливо, якщо підійти творчо до оформлення зовнішньої її поверхні. По-друге, піраміда Золотого перерізу (до таких належить і піраміда Хеопса), за твердженнями багатьох дослідників має дивовижні властивості: покращує самопочуття, настрій, заряджає воду. У деяких дослідженнях навіть намагалися довести, що перебуваючи в піраміді, продукти псуються значно повільніше, ніж поза нею.

Що потрібно, щоб зробити піраміду з паперу

Зробити піраміду з паперу досить просто, для цього необхідно підготувати аркуш ватману форматом А0 (610 мм x 863 мм), ножиці, і клей.Для початку слід зробити креслення на ватмані. З листа такого розміру вийде піраміда заввишки приблизно 50 см.

 1. Розташуйте лист в горизонтальному положенні.
 2. Проведіть вертикальну лінію посередині аркуша, відступивши на 2-3 см від верху, довжиною 52,5 см. Це буде одне з ребер піраміди, від якого буде збудований подальший креслення.
 3. Проведіть окружність з радіусом, рівним довжині ребра, центром кола буде верхня точка першого відрізка.
 4. Від нижньої точки першого відрізка відкладіть вправо і вліво по дві хорди довжиною 23,4 см.
 5. З'єднайте отримані хорди з верхньою точкою першого відрізка - це будуть інші ребра піраміди.
 6. Справа або зліва від останнього ребра проведіть паралельну ребру лінію, це буде припуск на склеювання піраміди.
 7. Акуратно виріжте отриману фігуру і зігніть її по гранях. Щоб грані вийшли рівні і гострі, проведіть по згину загостреним предметом кілька разів на одну й іншу сторону.
 8. склеюють піраміду по припуску, використовуючи гумовий клей або ПВА, головна умова - щоб клей не стягував папір після висихання.

Отже, ваша піраміда готова!

Піраміда з келихів з шампанським є яскравою деталлю різних урочистих заходів: ювілею, презентації або весілля. Шипучу піраміду зовсім не обов'язково замовляти в святковому агентстві, спробуйте зробити її самостійно.
Вам знадобиться
 • - 55 келихів;
 • - 16 пляшок шампанського;
 • - столик для піраміди;
 • - скатертину;
 • - піднос ;
 • - штопор;
 • - прикраси для столу;
 • - картон;
 • - лід.
Інструкція
1
Визначтеся з розмірами майбутньої піраміди. Кількість використовуваних келихів залежатиме від числа запрошених гостей. Краще для першого разу зробити невисоку конструкцію, наприклад, з 55 або 35 штук. Підготуйте підходящі фужери. Ідеальними для каскаду є широкі фужери-блюдця або келихи для мартіні.
2
Перед тим як робити піраміду з шампанського, порахуйте необхідну кількість пляшок цього напою. Можна скористатися такою формулою: однієї пляшки ігристого вина об'ємом 0,75 л вистачить на 3,5 келиха піраміди. Так, наприклад, для піраміди, що складається з 55 келихів, вам знадобиться 16 пляшок шампанського.
3
Виберіть надійну і стійку меблі для піраміди. Добре виглядає піраміда з шампанського, розташована на круглому невеликому столику, вкритому скатертиною з «спідницею», яка повністю приховує ніжки стола. Поставте на столик тацю, щоб захистити скатертину від ненавмисно пролитого шампанського.
4
Починайте складати піраміду. Для будівництва нижнього ярусу візьміть 25 келихів, якщо всього їх буде 55. Розставте келихи нижнього ярусу у вигляді квадрата, кожна зі сторін якого складатиметься з 5 келихів. Намагайтеся, щоб ряди були рівними і щільними і йшли паралельно один одному. Після закінчення побудови квадрата вирівняйте його лінії шматком картону.
5
Візьміть 16 фужерів для формування другого ярусу. Розташовуйте їх так, щоб денце кожного келиха стояло зверху на чотирьох фужерах з нижнього ярусу. Ставте келихи рівно, не поспішайте, робіть ряди паралельними.
6
Точно таким же чином, як ви встановлювали другий ярус, вишиковуйте інші ряди - третій, що складається з дев'яти келихів, четвертий - з чотирьох. На самій вершині піраміди поставте останній келих.
7
Заповнюйте келихи шампанським, коли зберуться всі гості. Обережно вливайте напій в самий верхній келих, поступово їм заповняться фужери на всіх ярусах. Наливайте шампанське в верхній келих рівномірно тонким струменем. Звідти воно буде переливатися в другий рівень і так до самого останнього. Якщо піраміда побудована правильно, мимо келихів проллється буквально кілька крапель, причому з самого нижнього рівня.
8
Готову піраміду прикрасьте пелюстками квітів або поставте ємності з сухим, ефектно димлячим, льодом.
Корисна порада
Врахуйте, що при найменшому зміщенні келихів ваша піраміда може розсипатися. Тому, перш ніж приступати до спорудження великих конструкцій, потренуйтеся на маленьких.