Як розгорнути сторінку в word. Як розгорнути текст в ворде 2007.

За замовчуванням всі новостворювані сторінки в текстовому редакторі Microsoft Word мають «портретну» орієнтацію. Але не всі документи виглядають найкращим чином в такому форматі, виникає необхідність розгорнути сторінку .
Інструкція
1
Якщо документ складається з однієї сторінки або потрібно розгорнути всі аркуші документа, то зробити це можна розкривши розділ меню з назвою «Розмітка сторінки». У ньому треба клацнути пункт «Орієнтація» і вибрати потрібний варіант - «Книжкова» або «Альбомна». У більш ранніх версіях (Word 2003) ця опція знаходиться в розділі меню з назвою «Файл», де слід вибрати пункт «Параметри сторінки», перейти на вкладку «Поля» і там вже зробити вибір «Орієнтація» «Книжкова» або «Альбомна» .
2
Якщо в документі з декількох сторінок треба розгорнути лише частина з них, то послідовність має бути іншою. Спочатку перейдіть на ту сторінку , яку треба розгорнути по відношенню до попередніх.
3
Потім слід відкрити діалог налаштування полів сторінки. В Word 2007 для цього треба на вкладці «Розмітка сторінки» клацнути випадаючий список з написом «Поля» і вибрати самий нижній пункт - «Настроювані поля». В Word 2003 це ж саме робиться розкриттям розділу меню «Файл» і вибором в ньому пункту «Параметри сторінки». Відкриється вікно налаштувань, в якому на вкладці «Поля» є секція «Орієнтація» - оберіть потрібний для цієї сторінки варіант. Потім знайдіть в самому низу цієї закладки випадає поруч з написом «Застосувати». У ньому всього два варіанти - «Ко всему документу» і «До кінця документа». Зараз вам треба вибрати рядок «До кінця документа».
4
Натисніть кнопку «OK» щоб закрити вікно налаштувань полів. Якщо це остання сторінка документа або наступні за нею теж повинні мати таку ж орієнтацію, то на цьому процедура закінчується. А якщо наступні сторінки повинні бути орієнтовані не так як тільки що розгорнута, то перейдіть на наступний лист і повторіть процедуру з вікном установок полів, що настроюються.
5
Є інший метод або, скоріше, трюк. Помістіть текст сторінки в таблицю з одним осередком, потім виділіть її вміст (Не комірку, а тільки текст), клацніть правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть рядок «Напрямок тексту». Таким способом ви зможете повернути вміст комірки на 45 градусів по (або проти) годинниковою стрілкою. Потім буде необхідно прибрати рамку таблиці і відрегулювати її внутрішні та зовнішні відступи - цей спосіб повернути сторінку вимагає більше налаштувань, ніж попередній, тому менш зручний.