Як розмовляти в icq.

Інтернет-спілкування має свою специфіку. Але попри відмінності від реального спілкування, у віртуальному діалозі потрібно дотримуватися певних правил етикету. Мережевий етикет передбачає, що ви одночасно можете спілкуватися з декількома людьми, а значить ваш співрозмовник не повинен вимагати надмірної уваги до себе. Дотримуючись правил інтерактивного спілкування, ви заробите репутацію хорошого і безконфліктного мережевого співрозмовника.
Інструкція
1
Якщо ви заходите в свій аккаунт ICQ і бачите, що деякі люди перебувають онлайн, це не означає, що потрібно кожному писати слова вітання. Вітайтеся тільки з тією людиною, з яким ви дійсно хочете поговорити, і враховуйте, що навіть якщо його статус "онлайн", цілком можливо, що він може бути зайнятий, і ваш розмова не буде безперервним.
2
Інтернет-спілкування позбавлене багатьох невербальних емоцій, і тому в деяких випадках, щоб співрозмовник краще зрозумів вас, використовуйте смайлики для підкреслення свого ставлення до тієї чи іншої фразі.
3
Спілкуючись в ICQ, дотримуйтесь правил російської мови - користуйтеся знаками пунктуації та не пишіть повідомлення великими буквами, так як в мережі це сприймається як підвищення тону. Якщо ви хочете закінчити думку, поставте після своєї фрази точку.
4
Кілька знаків оклику можуть добре висловити ваші сильні емоції по відношенню до чого-небудь, а знаки питання продемонструють, що ви або ваш співрозмовник не розуміє, про що йде мова, і хочете уточнити інформацію.
5
Якщо ви хочете продемонструвати задума, поставте після фрази три крапки. Залежно від контексту вашої бесіди, три крапки може сприйматися по-різному. Не зловживайте цими знаками - не можна ставити після кожної фрази многоточия й оклику.
6
Умійте вчасно відстежити, коли співрозмовник не хоче або просто не може з вами спілкуватися. Якщо він відповідає коротко, пише фрази на кшталт «ОК» і не продовжує бесіду, то цілком можливо, що в даний момент він зайнятий чимось іншим. Завжди намагайтеся відповідати на всі питання співрозмовника, і тільки після цього мовчати, очікуючи відповіді.
7
Ніколи не передавайте номер ICQ свого знайомого іншій людині без дозволу власника. Уникайте вживання сленгу, нецензурної лексики і лайки в мережі - точно так само, як в реальному спілкуванні, нецензурна лексика характеризує вас певним чином.