Як ставити свій спрей.

Величезна кількість косметики призводить жінок в захват, але тільки до того моменту, поки вони не починають розуміти, що все це добро розставити дуже складно. Проблема навіть не в тому, як поставити, а в тому, щоб це все не падало при взятті одного засобу. У кожному разі, вам знадобляться полки, притому великі. А розставити все по місцях - справа техніки і бажання.
Інструкція
1
Спочатку впритул до стіни розставте всі високі флакони, частіше це спреї для тіла і лаки для волосся. Потім поставте те, що трохи нижче по висоті. А завершальний етап - розстановка маленьких баночок і бутильков. Цей спосіб підійде тим, хто рідко користується спреями і лаками. А ще все це здійснити можна маючи лише одну полицю, на яку потрібно скласти всю косметику.
2
Групуйте за наступним алгоритмом: засоби для волосся, засоби для тіла, крему, лаки для нігтів і так далі. Складайте все невеликими групами на поличку, а в разі необхідності вам не потрібно буде довго шукати, та й переплутати флакончики буде дуже складно. Особливо це стосується тих випадків, коли одна лінійка коштів має один вид битильков, які завжди плутаються. Так можна розставити, маючи одну поличку або декілька.
3
Якщо у вас багато місць, куди можна все благополучно розставити, то це просто прекрасно. Також групуючи за видами косметики, розставте все групами, але на різні полички. Брати кошти буде дуже зручно, та й ставити їх назад теж. Флакони не падають при взятті одного, тому цей варіант підійде зайнятим жінкам, які весь час поспішають, і немає часу розбирати, що і де знаходиться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1ud_Dg6UCHo
Корисна порада
Намагайтеся не купувати багато коштів, всі ви їх все одно не використовуєте, а термін придатності закінчиться раніше, ніж закінчиться косметика.