Як створити візитку.

Візитка - це ваше обличчя. Якщо вона оригінальна, добре запам'ятовується, довго зберігається і відображає вашу основну мету - вона не загубиться у візитниці серед інших однотипних шматочків картону. Створити візитку, яка запам'ятовується, значить заявити про себе з перших хвилин знайомства.

Перші візитки з'явилися в XVII столітті в Європі. Члени королівських сімей відправляли їх своїм васалам, щоб оповістити про свій швидкий візит. Пізніше візитки стали замінювати реальний візит - їх залишали, щоб показати свою увагу до адресата. Крім того, з їх допомогою вітали зі святом, виявляли співчуття або подяки, повідомляли про бажання познакоміться.В даний час візитками обмінюються при ділових знайомствах і використовують для формування ділових зв'язків. Зазвичай їх вручають при знайомстві як жест ввічливості, щоб представити себе. При прощанні візитку вручають як підтвердження взаємного наміри продовжувати подальше общеніе.Можно зробити візитку декількох типів:

  • особиста візитка - в ній можна дозволити собі все, що ви хочете, відбити всі свої побажання, на такій візитці розміщується особиста інформація про власника в тому обсязі, який він вважає за потрібне, - телефони, адреси, рід занять і т.д.;
  • ділова візитка - візитка строгого стилю, в ній повинні бути вказані ПІБ, посада та ступеня, робочі та мобільні телефони , факси, адресу корпоративної пошти, сайту; необхідно строго дотримуватися корпоративний стиль;
  • корпоративна візитка - візитка затвердженого зразка з інформацією про фірму, в ній залишається місце для інформації про співробітника - його робочих телефонах і посади, при необхідності для нових співробітників швидко додруковується необхідний тираж.

Як створити вдалу візитку

Що потрібно врахувати, щоб створити візитку, яка прослужить вам вірою і правдою? Потрібно зробити її такою, щоб вона:

  • не загубила швидко зовнішній вигляд;
  • привернула увагу в момент вручення;
  • була цікавою, щоб її не викинули відразу;
  • нагадувала про вас і ваше підприємство;
  • легко виділялася у візитниці серед інших;
  • містила максимум потрібної інформації, уникаючи всього зайвого.

У процесі створення візитки бажано використовувати безліч варіацій з її складовими: матеріал, форма і розмір візитки, колір фону або фоновий малюнок, розташування написів, типи і кольору шрифтів, розташування логотипу, загальна компоновка вмісту, варіанти нанесення (тиснення, друк, шовкографія і т.д.), об'ємні елементи та інше. Крім картону залежно від сфери бізнесу можна зробити візитку із пластику, металу, фольги, плівки, тканини, шкіри, слюди, оргскла, оксамитової бумагі.Фоновий малюнок може відображати специфіку вашої діяльності, наприклад, малюнок хлібної м'якушки, якщо ви займаєтеся пекарним справою. Розташування написів на візитці залежить також від специфіки бізнесу - банківські службовці повинні дотримуватися консервативний стиль, а діяча мистецтва повинна представляти оригінальна карточка.Шріфти краще використовувати легко прочитувані і не більше 3-х на візитку, щоб не створювати проблем при читанні. Ще краще використовувати унікальний фірмовий шрифт, створений саме для вас.Ви розмірі візитки краще дотримуватися стандартність, інакше вашу візитку викинуть, обріжуть або зігнутий, в цьому випадку інформація на ній може постраждати. Можна зіграти і на формі картки - зробити закруглені кути або перфоровані края.Все ці варіації дають можливість зробити свою візитку унікальною, такою, що запам'ятовується, що й вимагається від неї в кінцевому підсумку.