Як продати скутер. продати скутер за дорученням.

Весна і літо - краще час для продажу скутера , адже це сезонне транспортний засіб, і попит в теплу пору року на нього буде досить великий. Швидкість продажу в свою чергу залежить тільки від вашої старанності. Небагато часу, і ви продасте свій скутер без зайвих клопотів і зусиль.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет
Інструкція
1
Додайте оголошення. Чим більше людей дізнається про те, що ви продаєте свій скутер, тим більше у вас буде потенційних покупців. Виходячи з цього, вам необхідно розмістити якомога більше оголошень про продаж свого скутера в різних джерелах. Використовуйте електронні аукціони та популярні дошки оголошень. Не забудьте також зареєструватися на декількох популярних форумах любителів скутерів і розмістити своє оголошення там в розділі купівлі-продажу. Крім електронних ЗМІ, не забувайте і про традиційні. Постарайтеся помістити своє оголошення в декілька безкоштовних періодичних друкованих видань - це значно підвищить розмір аудиторії і додасть вам потенційних покупців. Не лінуйтеся! Від того, наскільки відповідально ви підійдете до цього кроку, залежить успіх всього заходу.
2
Проведіть зустріч з потенційним покупцем. За вашим оголошенням почали надходити телефонні дзвінки? Саме час подумати про те, де буде проводитися огляд вашого скутера . Найкраще робити це на нейтральній території: який-небудь тихий житловий двір цілком підійде. Уникайте показувати свій скутер там, де ви його тримаєте, якщо тільки це не охоронюваний гаражний кооператив - серед можливих покупців цілком можуть виявитися зловмисники, мета яких не чесна покупка, а банальне воровство.Также ми б рекомендували не приходити на подібну зустріч наодинці, краще покличте з собою друга - так всім буде спокійніше. Якщо попит на ваш скутер великий, постарайтеся приділити потенційним покупцям один день, протягом якого і проводите всі зустрічі. Не призначайте їх все на один час, адже людям це може не сподобатися.
3
Оформіть угоду. Коли ви домовилися з потенційним покупцем про угоду, вам залишиться тільки її задокументувати, щоб уникнути проблем у майбутньому. Ви можете укласти договір купівлі-продажу в простій письмовій формі або звернутися в комісійний магазин, де вашу угоду допоможуть оформити професійно. В результаті покупець отримає скутер, свою копію договору про купівлю-продаж і документи на транспортний засіб, а ви - договір і гроші.
Зверніть увагу
Уникайте продавати транспортний засіб за генеральною довіреністю. Це може стати причиною проблем в майбутньому як для вас, так і для нового власника.
Корисна порада
Якщо ваш скутер поставлений на облік в ГИБДД, зніміть його з обліку, як тільки твердо вирішите продавати. Так ви залучите ще більше покупців, які будуть знати, що зможуть забрати скутер відразу після покупки.
У багатьох любителів техніки в гаражі стоїть старенький мотоцикл , який був вірним супутником юності. І настає день, коли доводиться його продавати. Продаж будь-якої техніки, тим більш дорогої, дуже непроста справа. Ціна може бути чисто символічною, а може бути і досить високою - все залежить від стану і марки «залізного коня». У кого-то мотоцикл - це сенс всього життя, і його продаж стає серйозним випробуванням, тому до цієї події необхідно готуватися і морально.
Інструкція
1
Визначтеся з остаточною ціною мотоцикл а. Подивіться в інтернеті приблизну вартість даної марки, включите в неї достоїнства і недоліки. Пам'ятайте, що занадто висока ціна може відлякати потенційних покупців, а низька - наведе на думки, що є якісь серйозні вади. Призначте ціну трохи завищену, і покупцеві зробіть знижку - йому буде приємно, а ви залишитеся в плюсі.
2
Проведіть передпродажну підготовку: помийте мотоцикл , почистіть сидіння, перевірте роботу всіх приладів та агрегатів. Виправте краще всі недоліки заздалегідь, щоб не потрапити в незручне становище, коли якісь недоліки помітить потенційний покупець.
3
Помістіть оголошення. Це може бути інтернет, друкована продукція, стовпи, попросіть друзів поширити вашу пропозицію серед знайомих. Вкажіть найбільш повну інформацію про своє мотоцикл е і, якщо є можливість, прикріпіть до оголошення фотографію.
4
Будьте готові до того, що доведеться показувати мотоцикл покупцям, можливо, деякі захочуть спробувати його в дії. Коли покупець знайдений, візьміть завдаток з нього, щоб спокійно зняти мотоцикл з обліку. Адже, якщо в останній момент угода зірветься, то ви цими грошима компенсуєте собі цю невдалу спробу продажу.