Як прочитати прийшло вам повідомлення.

Повідомлення - це текстові файли, що надходять на телефон, які містять якийсь текст. Другим назвою таких повідомлень є sms, що в перекладі з англійської означає служба коротких повідомлень. Смс бувають вхідними, спрямовані в вашу сторону, та вихідними, що посилаються безпосередньо вами на телефон іншого абонента. Перше повідомлення було відправлено в кінці 1992 року в Великобританії, з цього часу пройшло більше десяти років і в наш час вже мало хто не знає про такий вид послуг.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон
Інструкція
1
Щоб прочитати вхідне повідомлення , вам необхідно зайти в меню телефону. Зазвичай в стані спокою на дисплеї телефону знаходиться активна клавіша «Меню», в багатьох телефонах вона розташована в центрі знизу. Щоб її активувати, вам необхідно натиснути клавішу, що знаходиться під нею.
2
Тепер знайдіть в самому меню вкладку «Повідомлення», частіше вона зображується у вигляді конверта.
3
Натиснувши на неї, ви побачите список. У багатьох телефонах він містить такі вкладки: «sms», «mms», «настройки». Натисніть на вкладку «sms».
4
Слідом відкриється нове меню, в якому вам потрібно вибрати пункт «вхідні» або «прийняті». При натисканні на нього перед вами з'являться повідомлення, що надійшли на ваш телефон. Непрочитане повідомлення зазвичай позначається закритим конвертом, прочитане - відкритим.
Корисна порада
Перевірити надходження повідомлення ви можете не виходячи в меню телефону. Оповіщення про нові вхідні повідомленні позначається на дисплеї телефону в лівому верхньому кутку.