Як роздрукувати документ на принтері. Як роздрукувати документ на од.

В комп'ютерах, на відміну від друкованих машинок, процес створення і редагування документів відділений від процесу їх друку. Виробництвом паперових копій тут займається периферійний пристрій - принтер. Тому, якщо стосовно друкованих машинок питання «як надрукувати» звучав би дивно, то стосовно комп'ютерів він відноситься до області базових знань.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер і принтер
Інструкція
1
Щоб процес створення паперової копії документа пройшов нормально, перед відправкою його на друк необхідно переконатися, що принтер готовий до роботи. По-перше, він повинен бути встановлений у вашій операційній системі і приєднаний до системного блоку (через кабель для друку або мережевий кабель). По-друге, його харчування повинне бути включено і лоток для паперу забезпечений достатньою для роздруківки ваших текстів кількістю аркушів. По-третє, у картриджі (або картриджах) має бути достатня кількість тонера (порошку або чорнила, залежно від типу принтера).
2
У самому документі теж слід провести підготовку до друку. Налаштуйте розміри відступів від краю листа. Від їх величин залежить крім зовнішнього вигляду документа, ще й кількість друкованих аркушів в паперовій копії. До того ж у різних моделей принтерів розрізняються і обмеження на мінімальні розміри полів - переконайтеся, що ви не вказали неприпустимо малих для вашого пристрою друку значень.
3
Щоб поставити відкритий документ в чергу друку вашого принтера треба вибрати в меню програми, використовуваної для його редагування, відповідний пункт. Він може бути розміщений по-різному, в залежності від того, яке саме додаток ви використовуєте. Наприклад, в текстовому редакторі Microsoft Office 2010 щоб до нього дістатися, треба клацнути велику круглу кнопку, яку виробник називає office - це відкриє головне меню програми. Його можна відкрити і натисканням клавіш ALT + Ф. В меню треба перейти в розділ «Друк» - навести на нього курсор миші або натиснути клавішу «Л». В цьому розділі у вас є вибір з трьох пунктів - попередньо переглянути, як виглядатиме документ в друкованому варіанті, запустити діалог друку або просто відправити завдання на друк без всяких питань.
4
Якщо виберете діалог друку (досить натиснути Enter або клавішу «Ч»), то у вас буде можливість вибрати принтер (якщо їх декілька) або замість принтера замовити друк у файл. Крім того ви зможете встановити кількість копій, вибрати двосторонній друк, задати параметри створення паперових копій тільки окремих сторінок документа. Тут же можна налаштувати масштабування - розміри печатаемой області можуть бути автоматично підігнані під заданий вами формат паперу або на кожному аркуші може бути розміщено вказане вами кількість сторінок документа. Коли всі налаштування діалогу будуть зроблені - натисніть кнопку «OK».
Корисна порада
В будь-якій програмі можна швидко відправити відкритий документ на друк натисканням клавіш CTRL + P