Як зробити красиву зачіску на довгому волоссі. Як зробити красиву зачіску з волосся 38 см.

Зачіски на красивих довгих волоссі приводять у захват оточуючих і викликають заздрість у власниць короткого волосся. Густі та красиві довге волосся - це показник здоров'я. Багато чоловіків приходять у захват від довгого волосся, тому всі жінки намагаються надати волоссю красивого блиску і густоту.
Інструкція
1
Маючи довге волосся, можна робити безліч різноманітних зачісок, повністю віддавшись своїй фантазіі.Очень красиво на довгих волоссі виглядає коса «риб'ячий» хвіст.
2
Техніка плетіння коси «риб'ячий» хвіст (або колосок): - ретельно розчісується волосся, можна злегка намочити водою, щоб волосся не плуталися; - поділяємо волосся на два пасма; - переплітаємо бічні пасма, для цього беремо праву пасмо і з'єднуємо її з основною лівої; - правою рукою тримаємо ліву пасмо, лівою рукою беремо пасмо і з'єднуємо її з правого; - беремо праву пасмо і з'єднуємо її з лівої.
3
За цією схемою плетемо косу до кінця і обов'язково треба стежити, щоб пасма були однакової толщіни.Очень красиво виглядає така зачіска з дуже тонкими пасмами.
4
На тім'ячку виділіть частину волосся у вигляді трикутника, а решту волосся зав'яжіть в тугий пучок.Пучок закріпіть, використовуючи гумку і дві невидимки.
5
Волосся з пучка розділяйте на три однакові частини, потім кожну пасмо розділяйте на чотири рівні частини і заплетене косу з 4-х прядей.У вас повинно вийти три коси.
6
Решту волосся на тім'ячку заплетене косою «риб'ячий» хвіст (або колосок) .Витяніте з коси кілька пасом, зробивши її трохи неакуратної, потім складіть її навпіл і закріпіть на голові.
7
Коси з хвоста стягніть «гормошка» і закріпіть шпильками, зав'яжіть коси в один пучок.
8
Зробіть зачіску трохи пишною і закріпіть лаком.
9
Начісування на довгих волоссі : виділяєте частину волосся на тім'яної частини голови, а інші волосся зав'язати в хвіст. Обов'язково, перед тим, як робити зачіску волосся необхідно витягнути праскою. Начесать волосся до бажаного обсягу і укладати кожне пасмо в хвіст. Отриманий начісування зафіксувати лаком для сильної фіксації.
10
Легка і красива зачіска: витягніть волосся праскою, потім злегка підкрутіть кінчики. Зауважте волосся збоку в хвіст, виділіть один локон і зав'яжіть його навколо гумки, закріпивши невидимкою. Волосся в хвості начешіть і закріпіть невидимками. Зачіску зафіксуйте лаком для сильної фіксації. Така зачіска легка у виконанні і ідеально підходить для випускного вечора.
11
Зачіска на довгих волоссі «Красиві хвилі»: на злегка вологе волосся нанесіть пінку, щоб додати об'єм. Зробіть косий проділ. Висушіть волосся і накрутіть їх на термобігуді. Чубчик укладіть великої круглої чубчиком. Акуратно розділіть волосся на пасма і зафіксуйте їх лаком.