Як розвинути стрибучість. методика розвитку стрибучості у художній гімнастиці читати.

Розвиток стрибучості безпосередньо залежить від фізичної підготовки людини. Чим більше ваше тіло знаходиться під впливом вправ і тренувань, тим відчутніше буде результат. Особливу увагу слід приділити гомілковостопному суглобу, так як основна сила при стрибку припадає саме на цю частину тіла.
Інструкція
1
Для досягнення найкращого результату перед кожним стрибком не забувайте робити масаж гомілки. Згинайте і розгинайте гомілковостопний суглоб протягом 3-5 хвилин спочатку однією ногою, потім другий, поперемінно виконуючи обертальні рухи. У вправах нехай ваші стопи долають опір, наприклад, повісьте на ногу невеликий вантаж. Потім знайдіть невеликий округлий предмет, який підійде для катання з допомогою стоп. Постарайтеся знайти пісок і зробіть у ньому кілька стрибків.
2
Виконуйте щоранку пробіжку на кілька кілометрів, а потім вправи на гімнастику. Підтягніться, зробіть розтяжку ніг, перевірте своє тіло на гнучкість. Потім виконуйте стрибки, не згинаючи ніг, з піднятими руками вгору. Проробіть цю вправу протягом 5 хвилин. Потім виконайте стрибки, при яких приземлення доводиться то на одну стопу, то на іншу.
3
Стрибайте, здійснюючи в стрибку обертання на 180 градусів, не забуваючи про піднятих руках. Потім виконайте наступне цікаве вправу в парі з одним. Встаньте один до одного спиною, руками зачепите лікті, і починайте синхронно стрибати в приземленні, присідаючи. Так ви краще відчуєте один одного, розвинете м'язи гомілки і спини, проведете за вправою весело час.
4
Частіше грайте в баскетбол, притому, чим вище буде висіти корзина для викиду м'яча, тим краще. Стрибки в скакалку також вітаються. Потім на піску проведіть межу, за яку необхідно буде стрибнути, і відійдіть на метр. Щоразу стрибайте, трохи збільшуючи відстань.
5
Існує і багато інших способів розвитку стрибучості. Проконсультуйтеся з тренерами та іншими фахівцями в цій галузі.