Як намалювати статую. татуювання статуї свободи штрихуванням.

Наблюдательность - тема сьогоднішнього уроку. Не так-то просто вибрати підходящий бар'єр на якомусь старому приміщенні, а потім ще зобразити його в найбільш вдалому ракурсі. Зробивши вибір, вам залишиться лише застосувати свої технічні вміння, адже створення обсягу, передача світлотіні, побудова композиції - це вже справи техніки.
Вам знадобиться
  • Папір для акварелі, графітні олівці, ластик, виробний ніж, палітра, акварельні фарби, пензлі, зернистий наповнювач.
Інструкція
1
Візьміть олівець і намітьте лінії колони за барельєфом. Накидайте обриси самої голови. Позначте риси обличчя. Намалюйте розташований праворуч від лінії завиток, уточніть контури колони.
2
Попрацюйте над тінями. Уточніть тіні навколо лінії рота, на кінчику носа, в пасмах на голові і бороді. Штрихами покажіть тінь на колоні ліворуч від голови, позначте різні деталі на нижній частині колони і злегка затіните їх.
3
Намалюйте колону. Додайте волосся, що видніються над лобом. Після цього поверніться до колони і легкими штрихами затіните всі її кути. Щоб показати найбільш густі тіні, підсильте натиск на олівець.
4
Позначте риси обличчя. Намалюйте очі і ніс, густими штрихами уточніть лінію рота. Покажіть западини на щоках, поглибте тон бороди. Заштрихуйте тінь навколо нижнього краю кам'яного завитка, звертаючи увагу на те, що найглибшу тінь лежить між сужающимися кільцями спіралі. Нанесіть легку тінь на вершину колони.
5
Додайте деталі. Продовжуючи малювати обличчя, чергуйте олівцеві лінії з штрихуванням. Особливо ретельно зобразите очі і вуса. Легкими штрихами намалюйте драпіровку, позначте затінені долі. Займіться нижньою частиною барильєфа, покажіть тіні на візерунку. Заштрихуйте нижню ліву частину колони.
6
Закончите роботу над колоною. Контури кам'яної колони стають менш чіткими по краях, що допомагає сфокусувати увагу глядача на рельєфі. Легкими лініями уточніть контури деталей над головою і зліва від неї.
7
Додайте фактуру. Змішайте сиру сиену з невеликою кількістю синього кобальту і додайте в суміш зернистий наповнювач. Білячою пензлем пофарбуйте колону і кам'яний завиток. Нанесіть ту ж фарбу на волосся і бороду кам'яної голови.