Як видалити адресний рядок. Як прибрати з адресного рядка випадні рядка в опері 12.

Історія відвідин сайтів в браузері - зручний інструмент для користувача. Але іноді ця корисна функція привносить певні незручності. Неймовірна кількість посилань, яке «висипає» з випадаючого меню списку, ускладнює пошук потрібних пунктів. Також інформація про відвідування небажаних сайтів може серйозно нашкодити кар'єрі чи сімейного життя. Враховуючи, що програм для перегляду сайтів існує багато, розглянемо, як видалити адресну рядок в деяких з них.
Інструкція
1
Браузер Mozilla Firefox.Виберіте вкладку в верхньому меню браузера «Інструменти», потім натисніть на рядок «Стерти недавню історію ...». Перевірте наявність галочок. Якщо їх немає, позначте потрібні пункти. Натисніть на кнопку "Очистити зараз".
2
Браузер Opera.Нажміте на вкладку «Інструменти» і виберіть «Видалити особисті дані». У вікні розкрийте меню, що випадає під назвою «Детальне налаштування» і встановіть галочку навпроти рядка «Очистити історію відвіданих сторінок». Підтвердіть вибір, натиснувши «Видалити».
3
Браузер Internet Explorer.Откройте вкладку «Сервіс» у верхній панелі меню. Перейдіть в пункт «Властивості оглядача». В пункті «Історія перегляду» виберіть напис «Видалити» і підтвердіть дії кнопкою "OK".
4
Браузер Google Chrome.Нажміте на значок у вигляді гайкового ключа в правій верхній частині вікна браузера. Наведіть на рядок «Інструменти» і виберіть напис «Видалення даних веб-перегляду». В з'явилася панелі «Очистити історію переглядів», встановіть галочки поруч з потрібними пунктами. У випадаючому меню, вгорі цього вікна, можна вибрати відповідний часовий відрізок. Закінчивши налаштування, підтвердіть.
5
У більшості браузерів пошукова рядок може бути захована, а не тільки видалена. Це зручно для тих користувачів, які люблять мінімалізм в оформленні. Щоб заховати адресну рядок виберіть вкладку основного меню «Вид», наведіть на напис «Панелі інструментів» і зніміть галочку з пункту «Панель адреси», якщо ви користуєтеся програмою Opera. Якщо ви віддаєте перевагу Mozilla Firefox, приберіть галочку з пункту «Панель навігації».
6
Якщо ж ви хочете повністю прибрати всі панелі браузера, в тому числі і адресну рядок , скористайтеся клавішею F11 на клавіатурі. Ця ж клавіша повертає вид вікна програми в початковий стан.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=taH6xdEOihg
Корисна порада
В деяких програмах можна видалити окрему посилання в адресному рядку, не захоплюючи інші. Для цього наведіть курсор на посилання і натисніть кнопку Del на клавіатурі.
Після установки операційної системи на комп'ютер кожен просунутий користувач починає проводити тонке налаштування. При цьому захоплюється багато параметрів операційної системи, включаючи такі, як швидкість появи меню "Пуск" після натискання на кнопку і відображення прихованих файлів. Для обмеження прав деяких користувачів багато функцій просто вимикаються. Одним з таких обмежень є відсутність адресного рядка в провіднику та інтернет-браузері "Internet Explorer". Як це зробити? Давайте розглянемо.
Вам знадобиться
  • Internet Explorer, провідник і текстовий редактор.
Інструкція
1
Цікава особливість спостерігається у провідника і браузера «Internet Explorer». Якщо прибрати виконання будь-якої функції в провіднику, то це також поширюється на браузер. Цей алгоритм діє і в зворотній послідовності - зміни в браузері приведуть до змін в провіднику. Варто відзначити, що при відключенні можливості використання командного рядка, блокується використання пошуку.
2
Для того, щоб прибрати адресний рядок для поточного користувача, необхідно відкрити текстовий редактор і створити новий документ. У тілі цього документа розмістіть наступні рядки: Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Infodelivery \ Restrictions] "NoSearchBox" = dword: 00000001 [HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Toolbars \ Restrictions] "NoAddressBar" = dword: 00000001После цього натисніть меню «Файл» - «Зберегти як» - дайте назву файлу «123.reg» - натисніть «Зберегти». Після цього запустіть файл - в діалоговому вікні натисніть «Так».
3
Для того, щоб прибрати адресний рядок для всіх користувачів виконайте ті ж дії, що описані вище, але текст документа необхідно змінити на цей: Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Infodelivery \ Restrictions] "NoSearchBox" = dword: 00000001 [HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Toolbars \ Restrictions] "NoAddressBar" = dword: 00000001