Як зробити китайську зачіску. китайські зачіски.

Китайські зачіски знову входять в моду. Екстравагантні стрижки можуть і не стати улюбленими серед російських жінок, а от зачіски, в основі яких лежать усіма обожнені за елегантність і простоту вузли, напевно порадують багатьох дам. Китайські модниці замість «крабиков» і шпильок часто користуються шпилькою, що отримала назву «китайські палички». Вони можуть бути подвійними і одинарними. І китайські зачіски з паличками можуть підкреслити і урізноманітнити ваш стиль.
Вам знадобиться
  • Для того щоб зробити китайську зачіску вам знадобиться тонка гумка, гребінець, шпилька «китайські палички», гель при необхідності.
Інструкція
1
Варіант перший. Розчешіть ретельно волосся, щоб вони стали гладкими. Можна зволожити їх водою з пульверизатора ил ж скористатися невеликою кількістю гелю для укладки волосся. Зберіть волосся на потилиці у хвіст і за допомогою тонкої гумки закріпіть.
2
Потім просмикніть паличку у волосся позаду гумки так, щоб вільні кінці палички були однакової довжини.
3
Розділіть вийшов хвіст на дві частини. Спочатку праву частину заведіть за правий кінець палички, а ліву - за лівий. Щоб зачіска була міцнішою, перехрестите локони між собою, ніби ви збираєтеся їх зав'язати у вузол, після чого гарненько стягнувши, підійміть кінці і закріпіть їх шпильками, заховавши кінчики волосся в зачіску .
4
Варіант другий більше підійде власницям довгого волосся. Скрутіть один великий джгут з волосся. Укладіть його в кільце так, щоб витки щільно прилягали один до одного.
5
Кільця повинні укладатися одне нижче іншого. Кінчики волосся найкраще акуратно заправити, щоб вони не стирчали. Верхній шар валика потрібно потягнути вниз, щоб корона з волосся стала більш плоскою. Для скріплення зачіски просмикніть в неї зигзагоподібними рухами хрест-навхрест дві китайські палички.
Зверніть увагу
Не можна носити одну і ту ж зачіску день у день - це псує волосся; Використовуйте для створення зачісок тільки гумки, які для цього призначені; Шпильки і шпильки не повинні мати гострих кінців, щоб не травмувати шкіру голови і не рвати волосся; Не користуйтесь гелем занадто часто і не наносите його на волосся рясно, так як він може проникати в їх структуру і накопичуватися там.