Як зробити замок з картону.

У вас раптово утворився вільний вечір, і ви хочете провести його зі своєю дитиною або може бути ви самі любите робити щось своїми руками. Ну або ви просто недавно купили телевізор, і тепер вам нікуди подіти величезну картонну коробку. Говорячи рекламним мовою, ми зробимо вам оригінальну пропозицію: зробити замок з картону. Хто знає, може в вас або у вашій дитині прокинеться архітектор? І ви замахнетеся на споруду з картону дачного будиночка. Отже, приступимо.
Інструкція
1
Принесіть з балкона ту саму коробку (звільниться місце для іншого мотлоху) і почніть надавати їй вигляд будинку. Виріжте вікна, щоб принцесі було звідки визирати в очікуванні горезвісного принца на білому коні, і як мінімум одну двері, щоб цьому принцу було куди увійти. Тепер вам треба знайти коробочки від маленьких телевізорів (можете попросити у свого домовика), або просто маленькі коробочки (якщо ваш домовик не в настрої), з яких ви і спорудіть башточки, інакше який же це замок .
2
Покличте чоловіка і строго попросіть у нього коробку з-під піци, замовленої і нахабно з'їденої ним під час вашої останньої відрядження. Припинивши лаяти його за те, що дана коробка була витягнута з-за спинки дивана (адже вона ж стала в нагоді), можете спорудити з неї фундамент для нашого середньовічного житла.
3
Загляньте в холодильник, знайдіть упаковку курячих яєць, вийміть з неї останнє, і поріжте цей контейнер на маленькі горщики. Так як принцеса у нас крихітна, то це цілком їй згодиться як балкона. Втім, вона обурюватися не буде.
4
Подивіться ще раз за диван. Є? Звичайно, круглі коробочки від чіпсів чудово зіграють роль башень. Взятий з продуктового кошика дитини паперовий стаканчик з-під закордонної газованої води, розрізаний навпіл - отличнейшая веранда.
5
Якщо ваша фантазія жваво поскаче, то можете спорудити всередині замку кімнатки. Випадково знайдені артефакти, такі як порожні сірникові коробки, складуться в драбинку до дверей.
6
Знайдіть на столі вашої дитини кольоровий папір і спорудіть даху башточок. Ура, все готово. Можете впадати в дитинство.
Виготовлення макетів - дуже важлива складова дитячої творчості. Адже збираючи макет, дитина не тільки розвиває уяву, просторове мислення, дрібну моторику рук, а й розгорнуте точне уявлення про предмет (будь то корабель, літак або замок).
Вам знадобиться
  • - Картон;
  • - клей;
  • - лінійка;
  • - олівець;
  • - циркуль;
  • - ножиці;
  • - фарби.
Інструкція
1
Якщо ви з дитиною вирішили зробити макет замка, то спочатку визначитеся з матеріалом для творчості. Ви можете в якості "будівельного матеріалу" використовувати дерево або картон.
2
Вибравши дерево, ви отримаєте міцний, довговічний, шикарний замок - справжній привід для гордості. Особливий колорит вашому творінню додасть сама текстура дерева. Головний мінус дерев'яного замка - складність вирізання деталей з листа деревини. Якщо ж ви добре справляєтесь з лобзиком, то ніяких проблем не виникне.
3
Зробити замок з картону на перший погляд простіше простого. Легко вирізати деталі, легко їх скріплювати між собою. Але складності починають виникати, коли якийсь фрагмент приклеївся не повністю, потрібно додати трохи клею, кілька крапель потрапляють на лицьову "стіну" замка, через це фарба там лягає плямами і т.д. Зберегти бездоганний вигляд вироби з такого крихкого матеріалу досить складно. Проте, для першого разу рекомендується тренуватися саме на картоні і лише потім переходити до більш міцним матеріалами.
4
Визначившись з матеріалом, приступайте до розробки креслень. Знайдіть в книгах сподобався вам замок або придумайте його самі. У вас може виникнути питання, чому б спочатку не вибрати модель, а вже потім сировина для її виготовлення? Все дуже просто. Саме від специфіки матеріалу буде залежати втілення вашої ідеї в життя. Якщо ви вибираєте картон в якості сировини, то зможете порівняно легко зробити округлі, що гнуться фрагменти веж. Працюючи з деревом, навпаки, доведеться трохи зменшити число і складність архітектурних "вишукувань".
5
Коли у вас вже є готова ідея, намалюйте ескіз майбутнього виробу. А тепер прямо на ескізі позначте приблизну висоту, довжину і ширину замка. Виходячи з основних розмірів, приступайте до побудови більш детального і докладного креслення. Це не так складно, як здається. Виконуйте роботу поетапно - від найбільшого до найменшого. Для побудови округлих частин креслення використовуйте циркуль.
6
Перенесіть деталі креслення на той матеріал, з якого буде виготовлений замок. Пофарбуйте всі фрагменти вироби в обраний колір. Якщо ви залишите фарбування "на потім", то ризикуєте залишити білими або погано прікрашеннимі важкодоступні області. Дайте фарбі повністю висохнути.
7
Вирізуйте деталі строго по нанесеним контурам.
8
Послідовно склейте всі деталі. Дайте клею висохнути, і ваш замок готовий.