Як зробити домашню сторіночку.

У кожного з нас є свій улюблений сайт і було б дуже зручно якби він завжди знаходився під рукою. А ще краще - став нашою домашньою сторінкою. Але як це зробити? Адже у кожного браузера свій інтерфейс і не завжди зрозуміло що, як і куди. Зараз ви дізнаєтеся, як зробити ваш улюблений сайт домашньою сторінкою інтернет браузера.Данние приклади основних браузерів:
Інструкція
1
Internet Explorer: На верхній панелі натискаєте вкладку Сервис-> Властивості оглядача, далі в віконці виберіть вкладку Загальні, де першим пунктом йде Домашня сторінка, введіть адресу сайту, з якого ви хочете кожен раз починати свою подорож в інтернеті, наприклад, www.google.ru і натискаємо кнопку Застосувати.
2
Opera: Натисніть на кнопку Меню в лівій частині верхньої панелі браузера і виберіть пункт Настройки-> Загальні настройки. Відкрийте розділ Основні і навпроти рядка При запуску виберіть пункт Почати з Домашньої сторінки, а навпроти Домашня впишіть адресу цікавить вас сайту. Натисніть ОК.
3
Google Chrome: Натисніть на кнопку Налагодження та управління Google Chrome (іконка у вигляді гайкового ключа в правому кутку на верхній панелі), в розгорнулося списку виберіть пункт Параметри. В розділі Основні виберіть пункт Головна сторінка, поставте галочку навпроти рядка Відкрити цю сторінку, введіть адресу потрібного вам сайту. Перезапустіть браузер.
4
Mozilla Firefox: В панелі меню натискаєте вкладку Інструменти-> Установки. В розділі Основні все ідентично налаштувань Opera. Навпаки При запуску Firefox виберіть Показати Домашню сторінку, навпроти Домашня сторінка власне потрібний вам сайт. Натискаємо ОК.Ну от і все, тепер ви вмієте ставити ваш улюблений сайт в якості домашньої сторінки найпоширеніших браузерів.