Як розрахувати ефективність реклами.

З давніх часів реклама була маркетинговим інструментом, який впливає на громадську думку і на вибір людьми того чи іншого товару. В наші дні мистецтво реклами практично досягло досконалості. Серед величезної кількості різних пропозицій і товарів постає питання про ефективність вашої реклами . Відповісти на це питання можна, розрахувавши ефективність реклами і вивчивши, наскільки ваша цільова аудиторія знайома з рекламованим товаром, і як вона до нього ставиться.
Інструкція
1
Оцінюючи ефективність реклами , ви зможете правильно розподілити фінанси, визначити, наскільки велику аудиторію вдалося охопити рекламою, яка кількість потенційних клієнтів і покупців і яка популярність даної реклами серед потенційних клієнтів.
2
Один з найпопулярніших способів такої оцінки - це опитування аудиторії. Зробіть цільову вибірку і в потрібних соціальних групах проводите опитування - цікавтеся, чи знають люди про даний товар або дану фірму, як вони до неї ставляться, чи бачать в чомусь її переваги перед іншими фірмами і товарами, що їм подобається, а що не подобається в даній рекламі.
3
Перший етап дослідження ефективності реклами проводите до її виходу на ринок, для того щоб дати попередні оцінки і трактування і визначити, чи буде подібна реклама ефективної надалі, а другий етап проведіть після виходу реклами на ринок.
4
Вам потрібно певний час для того, щоб опитати досить соціальних груп на предмет популярності реклами і її популярності. Ви можете провести один, два і більше опитувань, щоб підвести спочатку проміжні, а потім остаточні підсумки, оцінити, наскільки ваша реклама була ефективна для своєї цільової аудиторії.