Як привчити кошеня є корм.

Малюки, що живуть з мамою-кішкою, не вміють їсти самостійно. Але якщо вони залишаються з матір'ю до свідомого віку, вона їх всьому вчить сама, а вони наслідують їй, так і відбувається процес природного навчання дорослого життя. Але що ж робити, якщо ви взяли кошеня, а він не є сам? Не переживайте, привчити його до їжі легко, головне не панікувати, навіть якщо він абсолютно відмовляється від їжі.
Інструкція
1
Для годування використовуйте неглибоку миску, в яку потрібно класти зовсім трохи їжі, а вже тим більше молока або іншої рідини. Перший час годуєте кошеняти м'якими продуктами, ви можете їх подрібнювати на м'ясорубці або блендері.
2
Злегка тикайте малюка в їжу, він повинен відчути приємний аромат і смак. Потрібно тикати НЕ носом, а губами. Кошеня захоче їсти і почне робити це самостійно. Не бійтеся, що він помре від голоду, це одиничні випадки. Зазвичай у пухнастого спрацьовує інстинкт самозбереження, і він починає із задоволення поглинати запропоновану їжу.
3
Привчати кошеня до сухого корму потрібно після того, як повністю сформуються зуби. Навіть корм для самих маленьких розрахований на підрослих тварин, кошеня тритижневого віку не зможе його розкусити. Винятки становлять рідкі корми, які можна починати давати малюкам. Вводите його в раціон поступово, добова норма повинна не перевищувати 1/3 від всієї їжі. Поступово збільшуйте кількість котячого корму, а потім просто переводите тварина на нього повністю.
4
Сухий корм вводите аналогічним способом, але враховуйте вік малюка. Не намагайтеся годувати кормом, розрахованим на дорослу кішку, у кошеняти може бути нетравлення. Слідкуйте за тим, щоб завжди в мисці стояла чиста і свіжа вода. Добову норму дивіться на упаковці, не забувайте враховувати вік і вагу тварини. Калорійність продукту різниться, тому орієнтуйтеся по вказівкам виробника.