Як дізнатися, Яка звукова карта стоїть на комп'ютері. Як визначити на компі звукову карту.

Якщо у вас взагалі немає звуку або при відтворенні з колонок чутні хрипи і скрегіт, то у вас не встановлені драйвера на звукову карту. Щоб коректно працювали мультимедійні програми, необхідна установка драйверів на звукову карту. Для установки драйвера і коректної його роботи потрібно володіти інформацією про те, яка саме звукова карта встановлена у вас і встановлювати тільки той драйвер, який вам необхідний.
Вам знадобиться
  • Звукова карта, комп'ютер
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер, дочекайтеся, коли запуститься Windows. В лівому нижньому куті монітора натисніть кнопку "Пуск", далі виберіть вкладку "Мій комп'ютер", у вікні, знайдіть "Властивості" і зайдіть в чергове меню під назвою "Властивості системи". У вікні відкрийте вкладку "Обладнання" - у вас з'явиться вікно, що складається з чотирьох вкладок. Вам потрібна перша - "Диспетчер пристроїв". У який з'явився переліку знайдіть і відкрийте "Звукові, відео та ігрові пристрої". Верхня строчка і буде назвою вашої звукової карти.
2
Ще один варіант пошуку інформації по вашій звуковий карті - це використання таких програм, як "SISandra" і "Everest". Дані програми видають повну інформацію по вашому комп'ютеру, включаючи навіть виробників і дату випуску пристроїв, встановлених на ваш комп'ютер.
3
Якщо у вас встановлена програма DirectX, можете запустити Direct diagnostic, вибрати у віконці меню "Звук", і ви також дізнаєтесь назву звукової карти. Останній варіант - розбирання системного блоку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6W1U3EWt3eE
Корисна порада
Тепер коли ви знаєте все про вашу звуковий карті, можете знайти Вас драйвер в інтернеті, просто вбивши модель вашої звукової в пошуковику і перейшовши за посиланнями, які вам будуть показані. Встановіть нові драйвера на ваш комп'ютер і перезавантажте його. Після установки драйвера ваші мультимедійні програми працюватимуть коректно і не доставлятимуть вам масу незручностей.
Призначення звукової карти розкривається в самій її назві. Вона призначена для роботи зі звуком: перетворення з цифрового формату в аналоговий (відтворення) і з аналогового в цифровий (запис).
Поняття «звукова карта» сьогодні міцно увійшло в усі словники і використовується навіть людьми, що не володіють великими знаннями в комп'ютерній області. Тому варто внести ясність і розібрати більш детально призначення цього невеликого пристрою.

Призначення звукової карти

Присутність звукової карти є обов'язковою умовою для створення звуку і його подальшого відтворення підключеними до комп'ютера колонками. Можна привести порівняння її функцій з функціями відеокарти, яка створює зображення і забезпечує його подальше виведення на монітор. Тільки у випадку зі звуковою картою створюваним об'єктом буде звук. Серед величезного розмаїття існуючих звукових карт існують і окремі класи, що відрізняються за деякими ознаками.
Перша зовнішня звукова плата надійшла в продаж в 1986 році. Вона була проста по пристрою і дозволяла відтворювати монофонический цифровий звук.

Види звукових карт

Основним відмінністю, що розділяє карти, є застосовуваний спосіб установки. За цим параметром вони діляться на карти, які вбудовуються в саму материнську плату, і на карти, які виконують свої функції як окремий пристрій.
Материнська плата являє собою складну багатошарову друкарську плату. Вона є основою побудови персонального комп'ютера.
Другий вид карт значно дорожче, однак і якість відтвореного ними звуку істотно вище. Для користувачів, які не пред'являють якихось особливих вимог до якості звуку, цілком підійде звичайна вбудовується звукова карта, яка виробляє достатньо хороший звук. Їх використання позбавить користувача від необхідності проводити настройку карти і шукати відповідні драйвера. Така карта, за великим рахунком, є ще одним додатковим пристроєм, розміщуваним на материнській плате.Звуковие ж карти професійного рівня будуть необхідними професійним музикантам та іншим пов'язаним зі світом музики людям. Такі карти мають безліч додаткових можливостей і забезпечують настройку під індивідуальні переваги користувача. В продаваний комплект такої карти, як правило, входить пульт управління. Можуть вони комплектуватися і іншими корисними опціямі.Для основної ж маси населення цілком підійде більш дешева і менш функціональна вбудована звукова карта. Додаткові можливості будуть тільки дорогої тягарем, можливості якої навряд чи будуть оцінені і застосовані на практиці.