Як зробити клітку для курок. клітки для курей своїми руками.

Кури дуже моторні птахи і якщо їх відпустити вільно гуляти, то частина врожаю буде благополучно спробувати, а інша зіпсована. Тому цих птахів краще тримати в клітці або вольєрі, з якого вони не зможуть втекти на свободу. Зробити клітку своїми руками не складе труднощів навіть недосвідченому майстру, адже куркам не такий важлива краса творіння, ніж вам. Запасіться необхідними матеріалами і приступайте до роботи.
Вам знадобиться
  • -брускі дерева 12 шт.
  • -гвозді
  • -сітка-рабиця
  • -проволока
Інструкція
1
Бруски візьміть необхідної вам довжини. Все залежить від розмірів клітини. Наприклад, якщо ви хочете клітку 1 м на 1 м, то відповідна довжина і повинна бути у брусків. Твір мистецтва вийде об'ємом 1 кубічний метр, в якому легко уживуться 2-4 курки. Для наседок така житлоплощу повинна бути з розрахунку: 1 курка на клітку .
2
Збийте бруски в два квадрата, потім прибийте бічні частини, щоб вийшов куб. Ретельно перевірте, чи добре вбиті цвяхи, якщо є гострі частини, обов'язково зробіть їх убік і ретельно пробийте молотком. Якщо залишаться гострі місця, кури можуть пошкодитися і навіть загинути, тому зверніть на це пильну увагу.
3
Візьміть сітку-рабиця з дрібними отворами. А ось з якого матеріалу вона буде, і яким кольором - вирішувати вам, тварини все одно не звернуть на це увагу. Попередньо розріжте її на квадрати потрібного розміру, але вони повинні бути ширше на кілька сантиметрів, щоб було за що прибивати. Зафіксуйте сітку на брусках цвяхами. Клітина майже готова, залишилося лише зробити вхід.
4
Виріжте в одній стороні невеликий отвір, приблизно 25 на 25 см. Сітка почне розпускатися, тому скрутіть розрізані частини дроту плоскогубцями. Вирізаний шматочок сітки використовуйте як вхід. Ви можете зробити дверку з брусків меншого розміру, а можете просто прикрутити дротик і зафіксувати невеликий квадрат із сітки-рабиця дротом, але так, щоб при необхідності можна було відкривати дверку. В цьому випадку, дверцята відкриватиметься в одну сторону.
5
Житло для курей готово, можете запускати їх в нього, але попередньо поставте їжу і воду. В принципі, курей потрібно вирощувати в вольєрі. Якщо ви зібралися їх тримати в клітці, не забудьте постелити на підлогу дерев'яні дощечки, адже ходити по дроті їм буде незручно. Можете постелити і трохи соломи.