Як розширити оперативну пам'ять на ноутбуці.

Ноутбуки, як і стаціонарні персональні комп'ютери, з часом застарівають. Це призводить до того, що нові програми та додатки на них або сильно пригальмовують, або не запускаються взагалі. Один з найпростіших і дієвих способів підвищення продуктивності ноутбука є додавання оперативної пам'яті.
Вам знадобиться
  • Хрестова викрутка
  • Everest
Інструкція
1
Спочатку визначте, який тип пам'яті використовує ваш ноутбук, і з'ясуйте характеристики вже встановлених планок оперативної пам'яті. Основні типи: DIMM, DDR1, DDR2 і DDR3. Частотність може бути самою різною. Для її визначення рекомендуємо встановити додаткову програму, наприклад - Everest. Переконайтеся, що у вашому ноутбуці є вільні слоти пам'яті. Якщо ж таких слотів немає, то замість додавання нової планки пам'яті вам потрібно замінити стару на більш потужну. Зазвичай в ноутбуках присутній два слота під оперативку.
2
Придбайте планку пам'яті аналогічного типу і частотності. Примітка: частоту можете вибирати більше, але врахуйте, що планки працюватимуть в парі на частоті меншого пристрою. Крестовой викруткою відкрутіть шурупи, що фіксують кришку ноутбука, під якою знаходиться оперативна пам'ять . Вона розташована на нижній стінці ноутбука.
3
Якщо в ноутбуці присутній вільний слот - вставте в нього планку оперативної пам'яті. Якщо такого слота немає, то вийміть стару плату і замініть її на більш потужну нову.