Як просувати продукт.

Покупець не знайде вас сам, для того, щоб ваш товар або послуга користувалися попитом, необхідно просувати його на ринок, рекламувати і показувати гідності в порівнянні з конкурентами.
Інструкція
1
Для того щоб просунути товар необхідно визначити, в першу чергу для кого ви работаете.В сучасному економічно розвиненому ринку право на виживання мають тільки клієнтоорієнтовані товари та послуги. Ви повинні не просто вміти продати свій продукт , ви повинні спочатку вивчити ринок і визначити, в чому він потребує. Якщо ви потрапите в занадто заповнену нішу, скільки зусиль не докладали, результат від них буде нульовим. Уважно вивчіть ваше цільову аудиторію - хто ці люди, чи отримували вони вищу освіту, живуть вони в родині або воліють вільні стосунки? Заводять Чи дітей і тварин, їздять відпочивати за кордон або на дачу? Де працюють ці люди і звідки черпають інформацію?
2
Вивчаємо канали просування продукт а.Всем зрозуміло, що все зараз у світі будується на рекламі. Однак реклама давно вже вийшла за рамки нашого звичного уявлення про неї. Це не награні телевізійні ролики або нудотно-солодкі хвалебні статті в журналах і газетах, чи не пісні в рекламних блоках на радіо або звичайні нудні білборди 3х6. Реклама стала інтерактивною і в основному перемістилася в область прямих продажів та інтернет.
3
Прямі продажі.Так званий директ-маркетинг хороший тим, що ви працюєте з клієнтом безпосередньо. Можете відстежувати його реакцію, міміку і жести, можете не боятися, що у вас не вистачить ефірного часу для демонстрації всіх переваг вашого продукт а. До вас приходить вже потенційно-зацікавлений в покупці клієнт, він не думає, чи потрібно йому подібне придбання в принципі, він вибирає потрібне серед аналогічних товарів.
4
Просування в інтернете.Современний маркетинг товарів і послуг здебільшого своєї перемістився в мережу інтернет. Клієнт більше не хоче слухати ваші розповіді про те, який чудовий продукт ви виробляєте, він хоче бачити відгуки тих, хто цим продукт ом користується, знати все про його достоїнства і недоліки. Ще кілька років тому для того щоб вважати, що ви присутні в мережі, необхідно було просто зробити сайт. Потім просто сайти перетворилися в хороші сайти, наповнені яскравим і цікавим контентом, інтерактивні, що дозволяють клієнту побачити ваш товар, покрутити його, понажимать кнопочки і подивитися, що ж буде. На сайтах компаній тепер все менше тексту, багато хто переходить на інфографіку - контекст виконаний у вигляді великої ілюстрації з пояснюючими підписами як в коміксах. Необхідна наочність і простота.
5
Сео-оптимізація і контекстна реклама.Все більше людей воліють самі шукати інформацію про товар або послугу, а не звертатися до готової рекламі. Для цього найчастіше використовують пошукові системи. У нашій країні прийнято користуватися Яндексом, але і Google показує досить високі показники. Сео-оптимізація - це складний технічний і копірайтерського процес, в результаті якого сайт вашої компанії або продукту, що просувається продукт а починає відбиватися в пошукових системах або навіть потрапляти в топи. Для того щоб це відбулося, пишеться рекламний текст, що містить ключові слова і вшивається в поле сайта. Ключові слова - це найбільш поширені запити на вашу продукт у.Прі контекстній рекламі ви купуєте найпоширеніші посилання у пошукових систем, і ваша реклама виглядає як гіперпосилання, що ведуть на ваш сайт.
6
Просування в соціальних мережах і блогах.Все більшої популярності набуває SMM - social media marketing - просування продукт а в соціальних мережах. Сюди слід також відносити форуми і блоги. Безліч людей об'єднуються в соціальних мережах в спільноти за інтересами, вони обговорюють товари та послуги, якість продукт ов, їх ціни і недоліки. Ви повинні не тільки виявити осередки обговорення вашого товару, але і активно підтримувати в них комунікацію, а якщо таких немає, то створити їх самостійно. Блоги теж можуть вам допомогти. Лідери думок, блоги - тисячники, читаються великою кількістю людей можуть бути прекрасною рекламної майданчиком. Ви домовляєтеся з господарем блогу і він пише відгук про вашу продукцію, він може визнати, що пост проплачений або ж ви домовитеся з ним таким чином, що він видасть вашу реклама за його особисту думку, що може спровокувати його читачів на придбання вашого продукт А.С кожним днем кількість інструментів для просування товарів і послуг тільки збільшується, шукайте нові шляхи, мислите гнучко і успіх не змусить себе чекати!