Як розігріти в аерогрилі їжу. час підігріву в аерогрилі.

Новинка в ряду сучасних електроприладів - аерогриль, з'явився він не так давно, але привертає пильну увагу господинь. Аерогриль дійсно дуже зручна річ: у ньому можна готувати, сушити овочі та гриби, а також підігрівати їжу . Все виходить дивовижно смачним і корисним. Час на приготування в рази скорочується, тому й нема чого говорити про підігрів, прилад робить все практично моментально.
Інструкція
1
Складіть продукти в посуд, підійде спеціальна або скляна. Можете гріти і безпосередньо на решітках, які входять в комплект, вам же все одно не доведеться мити його вручну, прилад зробить всю брудну роботу за вас. У більшості моделей функція очищення закладена в спеціальну програму, тому не потрібно годинами відмивати стінки і решітки.
2
Поставте таймер. Якщо ви поставили їжу ближче до вентилятора, то час ставте трохи менше, вистачить 3-5 хвилин. На нижньому ярусі їжа зігрівається трохи довше. Якщо в процесі зберігання продуктів вони отмякла, а рум'яна кірочка втратила вигляд, поставте їх ближче до верху приладу і увімкніть його на 10-15 хвилин з температурним режимом 220. Так ви не тільки підігрієте їжу , але і повернете їй первинний зовнішній вигляд.
3
По закінченню часу, дістаньте продукти і розкладіть їх по тарілочках. А аерогриль включите в режим очищення. Цей прилад не можна не полюбити, адже готувати і підігрівати в ньому суцільне задоволення. Страви не потрібно заважати і стежити, щоб нічого не пригоріло.
Корисна порада
Але аерогриль хоч і чудовий прилад, але мікрохвильову піч він повністю замінити не в змозі. Розігріти забутий кави в склянці у вас не вийде, в цьому випадку на допомогу прийде звична мікрохвильовка.