Як поміняти приладову панель.

Приборная панель будь-якого автомобіля несе в собі кілька функцій. Вона допомагає водієві стежити за автомобілем, його характеристиками. Приладова панель також несе естетичну функцію, так як «торпеда» допомагає створити затишок і комфорт на передніх сидіннях автомобіля. Зміна приладової панелі виконується легко, але заміна на панель іншого автомобіля може зажадати знань в області електроустаткування.
Інструкція
1
Приборная панель автомобіля кріпиться за допомогою спеціальних засувок і іноді саморізів. Знаходяться вони по краях. Відкрутивши саморізи і відігнувши засувки акуратно підчепити панель . Для зручності зняття приборки зніміть кермо. При знятті «торпеди» спочатку вийміть прилади. Від'єднайте від них фішки. Тепер приступайте до знімання всієї панелі.
2
Після зняття приладової панелі необхідно накрити електросхему проводів щоб уникнути контакту з водою, пилом і сміттям. Вставте приладову панель в нову «торпеду». Якщо ви міняєте панель від іншого автомобіля, то подбайте про покупку нових приладів та електросхемі їх підключення.
3
Приступайте до вставки нової панелі. Для цього акуратно притулите панель до автомобіля. Тепер вставте фішки проводів до приладів на "торпеді". При використанні приладів від іншого автомобіля подбайте про правильну схемою підключення. Потім акуратно надіньте приладову панель . Тепер вам залишиться тільки прикрутити панель саморізами.