Як відновити талон то.

Втрата талона про проходження технічного огляду - штука неприємна, але не смертельна. Відновити талон можна за один візит в пункт технічного огляду.
Вам знадобиться
  • - ваш автомобіль
  • - водійське посвідчення
  • - медична довідка
  • - паспорт
  • - ваші документи на автомобіль або довіреність
  • - поліс обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності
  • - гроші на сплату державних мит
  • - кулькова ручка
Інструкція
1
Поїдьте в пункт технічного огляду. Вам необхідно приїхати саме туди, де ви раніше отримували свій талон. Робити це необхідно на своєму автомобілі: незважаючи на те, що новий талон вам видадуть без власне огляду, звірку номерів виробляти все ж будуть.
2
Здайте документи. Найчастіше на пунктах технічного огляду всі документи можна здавати в одне вікно, так що вам не доведеться шукати кабінети по всьому зданію.После того як документи у вас приймуть і перевірять факт проходження вашим автотранспортним засобом технічного огляду, ви отримаєте на руки бланк заяви на відновлення загубленого талона . Його необхідно акуратно заповнити.
3
Пройдіть звірку. Після того як ви розібралися з частиною паперової тяганини, проїдьте на площадку для огляду автотранспортного засобу, де інспектор звірить номери вашого автотранспортного засобу з тими, що значаться в базі. Якщо все пройде благополучно, інспектор поставить свою печатку на вашу заяву.
4
Сплатіть державне мито. Зі своєю заявою вам необхідно буде відправитися в найближче відділення Ощадного банку Російської Федерації, де ви зможете оплатити мито за видачу нового талона . Розмір її невеликий: зазвичай він становить приблизно тридцять рублів, так що не дуже вдарить по бюджету. Квитанцію про оплату мита збережіть.
5
Здайте заяву. З банку прямуйте назад у пункт технічного огляду. У той же самий віконце, що й колись, здайте заяву, засвідчену печаткою інспектора, і квитанцію про оплату державного мита.
6
Отримайте талон. Через кілька хвилин після того як ви здасте всі необхідні документи, вам видадуть дублікат талона про проходження технічного огляду, і ви можете спокійно їхати далі по своїх справах.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що швидше за все у вашому пункті технічного огляду, як в Ощадному банку Російської Федерації і в будь-який інший державної організації, є перерва на обід з 14 до 15 годин. Пам'ятайте про це.
Корисна порада
Якщо тільки це представляється можливим, приїжджайте в пункт технічного огляду вранці і в будній день, щоб уникнути черг.