Зв'язок з оператором мтс в Україну.

Необхідність звернутися до оператора зв'язку МТС може виникнути в будь-який момент. Отримати підтримку негайно ви зможете за допомогою декількох телефонів або за допомогою «Інтернет-Помічника».
Інструкція
1
Існує короткий номер 111. Він використовується для дзвінків з мобільних телефонів (на України дзвінок буде безкоштовним). Зателефонувавши за цим номером, абонент « МТС » може дізнатися про існуючі тарифи, послуги, корисних номерах, а також про стан рахунку. Номер 111 є не тільки номером для зв'язку з оператором , але одночасно і екстреним номером.
2
Є можливість здійснити дзвінок оператору і зі стаціонарного телефону за номером 8 044 240 0000. Однак у цьому випадку вартість дзвінка буде залежати від обраного тарифного плану. Цей номер телефону нагоді, якщо ви втратили телефон, заблокували свій номер або якщо у вас виникли будь-які інші труднощі; також ви зможете отримати інформацію про спеціальні пропозиції оператора, акціях та багато іншого.
3
Отримати цікаву для вас інформацію ви зможете, відвідавши офіційний сайт оператора зв'язку МТС . Там виберіть своє місце розташування, а потім знайдіть і заповніть спеціальну форму для звернення до оператора. Крім того, на сайті ви знайдете відповіді на поширені питання, інформацію про акції, а також ви можете скористатися «Інтернет-Помічником».
Корисна порада
Якщо у вас виникли будь-які питання, то ви також можете звернутися до центру обслуговування абонентів МТС.