Як полагодити пилосос.

Пилосос - незамінний помічник в домашньому господарстві. Але тільки до тих пір, поки він справно виконує покладені на нього обов'язки. Нерідко буває, що це побутове пристрій виходить з ладу з незрозумілої причини. Іноді несправність може бути легко усунена, в інших випадках доведеться нести пилосос в майстерню. Багато залежить від правильної експлуатації приладу.
Вам знадобиться
  • Тестер, викрутка
Інструкція
1
Грамотна експлуатація пилососа здатна вберегти його від багатьох несправностей і заощадити ваші гроші. Насамперед, намагайтеся не допускати перегріву двигуна пилососа. Через кожні 20-30 хвилин безперервної роботи вимикайте прилад на 10 хвилин і давати йому охолонути. Ця рекомендація корисна, якщо вам доводиться обробляти досить великі площі приміщень.
2
Відповідальний вузол пилососа - пилозбірник. Уважно стежте за його заповненням і час від часу очищайте від пилу. Забитий пилом фільтр нерідко призводить до перевантаження двигуна, який при цьому надмірно перегрівається і може вийти з ладу.
3
Найпоширеніша причина несправності в пилососі - обрив електричного кола. Для виявлення обриву скористайтеся тестером. Послідовно перевірте цілісність контакту між ніжками штепсельної вилки, клемами вимикача і електродвигуна. Усунете виявлений дефект, відновивши контакт. При недбалому поводженні з шнуром можливий обрив струмопровідних жил. В цьому випадку шнур підлягає заміні.
4
Поламку вимикача або регулятора потужності пилососа, а також обрив обмотки електродвигуна вам, ймовірно, не вдасться усунути своїми силами. Якщо пилосос вам дуже дорогий, відправляйте його в ремонтну майстерню. Пам'ятайте тільки, що в деяких випадках ремонт пилососа порівняємо за витратами з покупкою нового пристрою. Вибір залишається за вами.