Як прокачати головний гальмівний циліндр. Як прокачати гальма якщо міняли головний тормазние.

Ті з автовласників, хто хоча б один раз у своєму житті міняв в автомобілі самостійно головний гальмівний циліндр , знає, наскільки складно його прокачати. Дана процедура кого завгодно може довести до «живого».
Вам знадобиться
  • - помічник,
  • - гайковий ключ на 10 мм,
  • - гальмівна рідина - 1 фл.
Інструкція
1
Незважаючи на гадану простоту прокачування головного циліндр а, здійснити її поодинці ще нікому досі не вдавалося.
2
Освітлюваний процес зводиться до наступних послідовним діям обох учасників: - помічник розміщується на місці водія в салоні автомобіля, - колега закриває пальцями рук всі отвори в циліндр е, крім першого; - помічник плавно натискає на педаль гальма, і, втопивши її до кінця, подає напарнику умовний сигнал; - напарник закриває пальцями всі отвори циліндр а, - помічник повертає педаль гальма у вихідне положення.
3
Вищеперелічені дії обох учасників процесу прокачування повторюються до тих пір, поки рідина з отвору передньої секції головного гальмівного циліндр а в момент натискання на педаль гальма помічником не почне видавлюватиметься струменем.
4
На даному етапі (рідина заповнила секцію циліндр а, і педаль гальма знаходиться у вихідному положенні), напарником під'єднується трубка до переднього отвору циліндр а (штуцер трубки закручений майже повністю).
5
Помічник подає сигнал колезі про початок натискання їм на педаль гальма, а напарник в цей момент здійснює остаточну затяжку штуцера наконечника трубки.
6
Закінчивши з передньої, приступають до прокачування другої секції головного гальмівного циліндр а. Закачка гальмівної рідини в даному випадку здійснюється аналогічним попередньому методом.
7
Приєднавши все трубки, перевірте гальмівну систему на наявність в ній повітря. У разі отримання позитивного результату вона прокачується повністю.
Головний гальмівний циліндр - найважливіша частина гальмівної системи автомобіля, саме він в момент натискання на педаль гальма розподіляє і подає гальмівну рідину в контури.
Вам знадобиться
  • - новий гальмівний циліндр;
  • - набір ключів;
  • - плоскогубці;
  • - гальмівна рідина;
  • - ганчірка.
Інструкція
1
В переважній більшості автомобілів головний гальмівний циліндр розташовується в підкапотному просторі з боку водія і кріпиться до вакуумного підсилювача гальм. На деяких старих моделях машин вакуумний підсилювач гальм відсутній, тому головний гальмівний циліндр кріпиться прямо до корпусу автомобіля.Процесс заміни циліндр а на різних авто не має принципових відмінностей, є лише особливості кріплення тих чи інших складових компонентів.
2
Процедуру найзручніше проводити на оглядовій канаві. Заженіть автомобіль на яму, зведіть ручне гальмо і відкрийте капот. Першим ділом, необхідно видалити гальмівну рідину з барила. Для цього можна скористатися гумовою грушею. Відкачану рідина перелийте в підготовлену ємність. Якщо рідина не забруднена, її можна буде використовувати повторно.
3
Відкрутіть 3 гайки кріплення трубопроводів до циліндр у. З них може стекти деяку кількість гальмівної рідини, дайте їй злитися з трубок і відведіть їх в сторони. Залежно від марки автомобіля трубки кріпляться зверху або збоку головного гальмівного циліндр а, крім цього, варіюється їх кількість.
4
Ослабьте хомути кріплення шлангів, що йдуть від бочка з гальмівною рідиною. На інших автомобілях шлангів може не бути, часто бочок кріпиться безпосередньо до головного гальмівного циліндр у. Залежно від пристрою, зніміть шланги або від'єднайте бочок.
5
Відверніть 2 гайки кріплення головного гальмівного циліндр а до корпусу вакуумного підсилювача гальм. Зніміть старий гальмівний циліндр .
6
Акуратно протріть місце установки головного гальмівного циліндр а чистою ганчіркою. Встановіть новий гальмівний циліндр . Зберіть систему в порядку, зворотному зняттю.
Зверніть увагу
Після заміни головного гальмівного циліндра обов'язково прокачайте гальмівну систему.