Як зшити дитячу куртку. Як зшити курточку дитині 3 роки.

Зшити курточку на дитину цілком під силу навіть не дуже досвідченою швачці. Єдине, що доставить вам незручність - це примірка, адже не кожна дитина любить одягатися і роздягатися, а також не завжди скаже, що і де йому заважає.
Вам знадобиться
  • Тканина для куртки і підкладали, синтепон, блискавки, липучки, швейні приналежності.
Інструкція
1
Виберіть, з чого буде зшита дитяча куртка. Для цього можна взяти стару дорослу куртку яскравого забарвлення, а можна купити і нову тканину.
2
Визначтеся з фасоном курточки - найкраще вибрати найпростіший, без капюшона, але з коміром-стійкою. При бажанні можна зшити і комір, але пристібати його потрібно буде простою липучкою або на гудзики - тоді він зовсім не буде заважати малюкові.
3
Зніміть необхідні розміри для майбутнього виробу. Це простіше зробити, використовуючи речі дитини. Визначтеся з довгою рукава, довжиною і шириною вироби. Підготуйте викрійку і лекала, по черзі викроюючи кожну деталь курточки.
4
Перенесіть викрійку на тканину, таким же чином розкроїте підкладкову тканину, яка повинна бути гладка і шовковиста. Якщо курточка призначена для більш холодної пори року, тоді необхідно викроїти необхідні деталі ще з синтепону.
5
З'єднайте всі деталі верхньої частини курточки (полички і спинка), акуратно сострочіть їх, так само поступите і з підкладкою і синтепоном. Потім сострочіть рукава і обробіть їх і не забудьте в манжети вставити гумку.
6
Сшейте всі частини курточки в такому порядку: основна частина, синтепон, після вшитої рукава і пришити підкладку до курточці.
7
Ушийте блискавку і пришити накладні кишені. Через вологу ганчірку отутюжьте всю дитячу курточку. Якщо ви вирішили зшити курточку з капюшоном, то також зробіть викрійку і зшийте всі частини капюшона. На комір і капюшон курточки можна нашити липучки - це дуже зручно, можна надягати і знімати капюшон, не докладаючи при цьому особливих зусиль. Ще дитячу курточку можна прикрасити різними аплікаціями або нашивками, а так же пришити хутро на комір, капюшон або рукава.