Як зробити гарний аватар самому.

Ймовірно, кожен другий з нас зареєстрований в будь-якої соціальної мережі, на форумі або просто на цікавому сайті. І у всіх там є свої унікальні аватари , але не завжди вони нас радують, тому, що не дуже хороші. Зараз ви дізнаєтеся, як самостійно, і не витрачаючи багато часу, зробити собі гарний аватар.
Інструкція
1
Для початку потрібно визначитися, що це буде? Наприклад, ваша фотографія. Пам'ятайте, що зараз фото на фоні килима, дерева або чергового ліхтарного стовпа вже не в моді. Бажано трохи креативити і бути оригінальним. Не варто говорити, як використовувати спецефекти, кисті з популярних фото редакторів, а просто розповісти, як зробити аватарку, приємну для ока.
2
Перш виберіть вашу улюблену фотографію, яку ви хочете бачити в якості вашого майбутнього аватара. Для початку переконайтеся, що вона достатньо освітлена, і кольору в ній соковиті і добре відкориговані. Тепер можете додати яких-небудь візуальних ефектів з колекції свого фоторедактора (тут кожен сам для себе знайде те, що потрібно) .Може також прибрати зморшки, вугри на обличчі, якщо такі є.
3
Тепер определітеcь з розміром майбутнього аватара. Якщо ви розраховуєте завантажити його на сайти типу Однокласники, Вконтакте, Мой мир, то краще вам зробити прямокутну картинку, обрізавши зайві краю, все в тому ж фоторедакторі. Причому прямокутник повинен бути по висоті більше, ніж по ширині, а не навпаки. Якщо ж аватар розрахований на звичайні форуми, а не на соціальні мережі, то краще його зменшити до стандартного розміру 128х128 (а іноді і до 64х64).