Як оновити bios відеокарт.

Оновлення BIOS відеокарти без крайньої необхідності не виконується. До таких заходів зазвичай вдаються після невдалого експерименту над нею або після самовільного обнулення flash пам'яті. Задача відновлення відеокарти зводиться до запису в його BIOS нової прошивки.
Інструкція
1
Для відновлення відеокарт з мимовільно стершиеся BIOS, а так же карт зіпсованих невдалої прошивкою, знадобиться друга відеокарта. При цьому якщо зіпсована карта PCI, то знадобиться карта AGP, і наоборот.Виньте неробочу карту із слота і вставте працездатну. Увійдіть в BIOS Setup і поміняйте порядок ініціалізації відеокарт, першою повинна инициализироваться шина з встановленою робочої картою. Якщо для відновлення потрібне завантаження Windows, то запустите систему і встановіть драйвери для другої карти.
2
Відкрийте сайт виробника, перейдіть в розділ Drivers/Unified BIOS і скачайте відповідний файл. Для плат G450, G200 і G400 з новими версіями BIOS, скачаний файл необхідно розпакувати, запустити UBIOSWIN і слідувати інструкціям. Якщо ж ви користуєтеся платою Mystique 220, Productiva G100, Millennium, Millennium 2 або Mystique, то після розпакування файлу з прошивкою, необхідно буде перезапустити комп'ютер в режимі DOS, наприклад, за допомогою диска Windows 9x або дискети завантаження. Не заводьте DOS з під Windows. Після старту системи натисніть «F8» і виберіть "Safe Mode Command Prompt Only". Завантажившись в DOS перейдіть в папку з прошивкою, запустіть файл UPDBIOS і дотримуйтесь інструкцій.