Як робити сніжинки.

З настанням зими хочеться прикрасити своє житло, офіс або ялинку паперовими сніжинками, які будуть не менш красивими, ніж їх товарки за вікном. Справжні сніжинки - витвір природи, тому ви ніколи не знайдете двох однакових. Домашні прикраси можна зробити такими ж красивими і неповторними.

Правильно робити сніжинки не складно, головне розуміти, що навіть в такому удаваному простій справі є свої маленькі секрети, без яких сніжинки НЕ будуть настільки прекраснимі.Для паперової краси є багато застосувань в зимову пору року:

 • прикраса інтер'єру напередодні Нового року - їх можна прикріпити на штори, приклеїти на вікна або стіни, прикрасити ними ялинку;
 • гірляндами з різнокольорових сніжинок прикрашають приміщення, досить нанизати їх на нитку або волосінь і закріпити клем, щоб вони не ковзали;
 • прикраса для новорічних подарунків - зі сніжинками вони стануть набагато гарніше, або використовувати сніжинки як елемент новорічної вітальної листівки;
 • також можна прикрасити ними пляшки шампанського, кільця для серветок, тонкі сніжинки з кальки можна приклеїти ненадовго на келихи;
 • сніжинками можна прикрасити сукню, щоб вийшов новорічний костюм, а також зробити собі гарнітур для новорічної ночі - сережки та кольє з маленьких сніжинок.

Як робити красиві снежінкіЕсть кілька порад, як робити сніжинки, щоб вони були витончені і красиві:

 1. Використовуйте різнокольорову папір. Крім основного кольору можна внести різноманітність за допомогою фарб, особливо світяться в темряві або з металевим блиском, кольорових спреїв, лаків для нігтів, блискіток і т.д.
 2. Використовуйте тонкий папір. Чим тонше лист, тим простіше його складати і простіше різати. В цьому випадку сніжинки вийдуть більш витонченими і рівними. Мінус тонкого паперу в тому, що розправляти її потрібно дуже акуратно, щоб не порвати. На товстій папері малюнок може з'їхати або край вийде нерівним. Можна використовувати кальку або кольорову фольгу.
 3. Гострі ножиці допоможуть ретельно вирізати дрібні деталі сніжинки. Дітям можна дати манікюрні ножиці або ножиці із закругленими краями.
 4. Зробіть якнайбільше згинів паперу перед вирізанням, тоді сніжинка буде дуже красивою і витонченої, в той же час вона повинна зручно вирізатися. Щоб отримати сніжинку, близьку до натуральної, слід скласти квадрат матеріалу по діагоналі, а потім загнути бічні краю до центру внахлест, щоб вийшов рівносторонній трикутник з кутом в 60 градусів. В цьому випадку в результаті вийде сніжинка з 6 променями. Якщо 3 рази скласти квадрат навпіл і вирізати - вийде сніжинка з 8 променями.
 5. Вирізуйте якомога більше паперу - чим більше порожнечі, тим ажурні вийде сніжинка. При цьому важливо залишати матеріал на згинах, щоб творіння не розвалилося. Вирізи повинні бути складної форми, поменше прямих і великих деталей. Якщо ви вирізаєте сніжинку з променями уздовж згину, слід пам'ятати, що при розгортанні вони стануть в 2 рази ширше, тому промені треба робити якомога вже.
 6. Для отримання гарантовано красивого і вдалого результату намалюйте заготовки олівцем і вирізуйте по ним. При цьому самі ескізи можуть бути як симетричними, так і асиметричними.