Як встановити варильну поверхню.

Ремонт на кухні підійшов до кінця, залишилося встановити вбудовану побутову техніку. Але якщо мікрохвильову піч або холодильник достатньо просто включити в мережу, то монтаж вручений поверхні може зажадати спеціальних знань і навичок. Ймовірно, перед установкою цього побутового пристосування знадобиться провести деякі підготовчі роботи.
Інструкція
1
У робочій поверхні кухонних меблів акуратно випиляєте отвір за розмірами варильної поверхні. Поспішність тут не потрібна. Випилюванню повинна передувати ретельна розмітка місця установки обладнання.
2
Встановіть варильну поверхню в призначене для неї місце. Щоб вона не зсувалася, за її нижньому краю нанесіть тонким шаром силіконовий герметик. Крім фіксації вручений поверхні, герметик також не дозволить потрапити під неї вологи, якої на кухні предостатньо.
3
Уважно вивчіть інструкцію з підключення пристрою. Знайдіть в схемі підключення до електромережі послідовність під'єднання і колір електричних проводів, який позначає «нуль», «плюс» і «мінус».
4
Запам'ятайте, що підключати до електромережі безпосередньо дроти вручений поверхні можна. Цього не рекомендується робити навіть у разі використання спеціальних затискних пристроїв з клемами. Тому на один кінець дроту встановіть вилку з трьома контактами. Зрозуміло, для її використання знадобиться попередня установка відповідної електричної розетки з контактами і пристроєм заземлення щоб уникнути ударів струмом.
5
Якщо ви не володієте достатньою кваліфікацією, краще доручіть установку вручений поверхні професіоналам. Вибираючи фірму-установника, переконайтеся в компетентності її майстрів і наявності дозволу та ліцензії на виконання даного виду робіт.