Як відкрити магазин секонд-хенд. секонд хенд Яку зробити вивіску.

Попри велику кількість недорогих магазинів одягу, секонд хенди не втрачають своєї актуальності. В них купують одяг як не надто заможні громадяни, так і підлітки, що хочете бути модними, але не мають для цього грошей. Адже в секонд-хенді можна знайти і брендові речі. Якщо враховувати зазначену специфіку, то відкрити секонд-хенд не складніше, ніж звичайний магазин.
Інструкція
1
Найскладніше при відкритті секонд-хенду - вибір місця магазина і постачальника. Від місця залежить ваш успіх. Немає сенсу відкривати секонд-хенд в респектабельних або ділових районах. Тут більше підійдуть старі спальні. Не варто (незалежно від району) розташовувати магазин у дворах, оскільки про нього ніхто не знатиме. А ось розташування поруч з недорогим супермаркетом буде виграшним. Також добре, якщо поруч будуть зупинки громадського транспорту. Важливий великий пасажиропотік, причому потрібно, щоб він складався з людей, яких може зацікавити секонд-хенд.
2
Товар секонд-хендів вельми специфічний. Цілком зрозуміло, що це товар невисокої якості, але поняття "невисока якість" сильно відрізняється у різних постачальників. Завдання підприємця при відкритті секонд-хенду полягає в тому, щоб при мінімальних затратах купити все-таки відносно нормальний товар. Вважається, що найякісніший товар надходить з Англії та європейських країн, проте в будь-якому випадку важливо бути уважним і добре перевіряти надходять партії.
3
Для відкриття секонд-хенду необхідно буде зробити наступне: - Дати рекламу нового магазину секонд-хенд. Чим раніше про вас дізнаються, тим краще. Найкраще підійдуть вивіски, написи на асфальті, реклама в соціальних мережах; - Знайти декілька постачальників (це робиться зазвичай через інтернет або через знайомих, якщо хтось із них теж займається таким бізнесом); - Знайти і орендувати приміщення для магазину; - Зареєструвати юридична особа (ТОВ) або зареєструватися в якості індивідуального підприємця; - Закупити обладнання, найняти персонал.
Торгівля речами, що носять статус «секонд хенд», - досить специфічний вид бізнесу, який, тим не менш, при розумному підході може приносити своєму господареві відчутний прибуток. Створення торгової точки такого типу не вимагає великих вкладень і приваблює своєю доступністю, тому власниками багатьох із них є люди, які вибрали секонд-хенд в якості свого сімейного бізнесу.
Вам знадобиться
  • - невелике приміщення з невисокою орендною ставкою;
  • - ділові стосунки з одним або декількома оптовими постачальниками продукції класу «секонд-хенд»;
  • - торгове обладнання (примірочна, дзеркала, шафи);
  • - свідоцтво про реєстрацію ІП, касовий апарат, пакет дозвільних документів.
Інструкція
1
Знайдіть вільну площу, на якій ви могли б обладнати магазин секонд -хенд. Керуватися при виборі місця для торгової точки такого типу потрібно двома міркуваннями - по-перше, вам обов'язково потрібно розташувати магазин в людному місці, по-друге, висока орендна плата зробить вашу роботу практично безглуздою. Оптимальний варіант - відкрити точку поблизу від ринку, торгового комплексу або крупного магазин а, орендувавши приміщення, навряд чи привабливе для обладнання бутика чи ресторану. Наприклад, ви можете розташуватися в цокольному поверсі, оренда напівпідвальній площі обійдеться вам явно дешевше.
2
Зареєструйте індивідуальне підприємство, узгодьте своє починання з співробітниками пожежної інспекції та Росспоживнагляду і постарайтеся переконати їх у тому, що ваша діяльність буде абсолютно не небезпечна для населення. Обзаведіться касовим апаратом і укладіть договір на його обслуговування, не порушуйте потім правил роздрібної торгівлі, щоб санкції з боку податкової інспекції не звели нанівець всі ваші зусилля.
3
Закупіть першу партію товару, намагаючись зав'язати з оптовим постачальником тривалі ділові стосунки. Закупівля одягу для секонд -хенда - процедура, що вимагає деякого досвіду і знання специфіки товару. По-перше, потрібно особисто перевіряти вагу закуповується партії одягу (речі для секонд -хендов продаються на вагу), по-друге, потрібно в присутності постачальника оглядати товар і відкимдати негідні речі, ліквідність яких завідомо нульова. Навіть проводячи такі огляди, ви, швидше за все, будете потім списувати досить багато речей, якщо ж закуповувати кота в мішку, то викинути потім доведеться взагалі левову частку товару.
4
Обзаведіться простим торговим обладнанням (примірочна, пара дзеркал, відкриті шафи з вішалками), і розробіть оптимальні принципи мерчандайзингу для свого магазин а. Ваше завдання - вмістити на невеликій площі магазин а якомога більше товару, використовуючи для цього будь-які засоби (аж до картонних коробок). Найбільш привабливі речі при цьому краще виставляти на видні місця, менш же привабливо виглядають одяг можна просто скласти в ящики або на полички шафи. Якщо ціноутворення у вас буде поставлено розумно, то майже на кожен предмет рано чи пізно повинен знайтися свій покупець.
Корисна порада
Непридатні, сильно зношені або пошкоджені речі, які опинилися в закупленої партії, можна не викидати, а у великих кількостях продавати як дрантя - деякі виробничі підприємства погодяться купити їх у вас за низькою ціною.