Як зробити костюм, Як у людини-павука. Як зробити рукавички людини павука.

На різні ранки, карнавали та свята дітям часто потрібен карнавальний костюм , і сьогодні вкрай популярними у дітей стають костюм и, в яких вони можуть відчути себе ближче до улюбленим героям коміксів і мультфільмів. Одним з таких героїв, улюблених багатьма дітьми, є людина-павук, і зшити для дитини костюм людини- павука для вас не складе труднощів.
Вам знадобиться
  • - трикотажна тканина (синя, червона, чорна),
  • - напівпрозора світла сітка,
  • - маркер для малювання по тканині,
  • - повітряна куля
Інструкція
1
З білої сітки зробіть дві однакових деталі, що нагадують два подовжених очі.
2
З червоного трикотажу викроїте в двох примірниках форму для маски-голови, сужающуюся до шиї. З такого ж червоного трикотажу виготовте деталі для двох довгих рукавичок без пальців - всього повинно вийти чотири деталі. Потім виріжте деталь для пояса і для верхньої частини костюм а - спинку і перед.
3
Також вам будуть потрібні два рівних квадрата з червоного трикотажу. З синього трикотажу викроїте інші частини костюм а, орієнтуючись на зображення людини- павука з фільму чи коміксу. Вам будуть потрібні сині вставки в водолазку, а також сині вставки в рукава. Також із синьої тканини вам потрібно викроїти деталі для облягаючих штанів.
4
У передній частині маски виріжте два отвори, які збігаються з формою сітчастих очей, і обшийте їх вузькою чорною тасьмою. В тасьму ушийте деталі для очей з прозорої сітки. Зшийте разом передню і задню деталі маски.
5
Потім перейдіть до пошиття водолазки - сумістите спинку і укорочену передню частину з червоного трикотажу, а потім візьміть викроєні сині вставки і зшийте разом верхню частину костюм а. До нижнього краю водолазки пришийте пояс.
6
Розкладіть на столі деталі для штанин і до кожної з штанин пришийте манжету з квадрата червоного трикотажу. До манжетам пришийте носок з такого ж червоного трикотажу, а потім повністю прострочите крокові шви. Прошийте рукавички і обробіть зрізи.
7
Для того, щоб розписати готовий костюм павутиною, візьміть сріблястий контур для розпису по тканині або срібний маркер по текстилю і акуратно нанесіть узор у вигляді павутини на костюм . Щоб розписати голову, надіньте маску від костюм а на повітряну кулю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i58XJBt-lfM
Зверніть увагу
Для пошиття використовуйте трикотажний шов і не забудьте обробляти зрізи трикотажу оверлоком.
Корисна порада
Щоб костюм Людини-павука вийшов більш правдоподібним, знайдіть в інтернеті картинки з однойменного коміксу або фотографії з фільму. Намагайтеся максимально точно перейняти особливості костюма обраного вами героя.